Купити iPad в Одесі у магазині Fopi.ua

Якщо вирішив купити iPad в Одесі, це означає, що тобі, напевно, потрібно відвідати наш магазин. У наших каталогах представлені усі актуальні моделі iPad у 2021 році. Крім самих планшетів, можна підібрати аксесуари.купити iPad в Одесі

Актуальні серії iPad в 2021 році

В цьому році можна вибрати та купити iPad із 4 серій: 

 • iPad;
 • iPad Mini;
 • iPad Air;
 • iPad Pro. 

Кожна з цих лінійок планшетів розрахована для різних потреб користувача. Розглянемо докладніше.

iPad - це найзбалансованіша лінійка планшетів Apple. Він підходить як для повсякденного користування, так і для складніших завдань. Починаючи з 6 версії, планшет підтримує Apple Pencil і це дозволяє розширити його можливості. Це чудовий пристрій для навчання та роботи з нескладними завданнями.

iPad Air - це планшети, які розраховані на користувача, якому потрібно трохи більше, ніж класичний iPad. iPad Air 2020 року має передовий процесор, підтримку Apple Pencil і Magic Keyboard, в симбіозі - це дає можливості використовувати планшет як для звичайного серфінгу в інтернеті, так і до складного редагування зображень, аудіо і відео.

iPad mini - невеликий планшет, який завжди із тобою. Ми рекомендуємо купити iPad mini для базових потреб: серфінг у браузері, перегляд медіафайлів, читання книг та інше. Він має невеликі розміри і практично не відчувається у сумці чи рюкзаку. Відмінний варіант для повсякденного використання.

iPad Pro - сама назва лінійки говорить про те, що це планшети для справжніх професіоналів. В основному, такий iPad буде корисним для роботи, зокрема, для редагування зображень, аудіо, відео, верстки текстових публікацій та багато іншого. В останній версії iPad Pro 2020 є спеціальний датчик LiDAR, який сканує простір і може визначати точну відстань від об'єкта до об'єкта. Це дозволяє, наприклад, будівельникам та дизайнерам інтер'єру чітко формувати свої продукти. А функція доповненої дійсності допоможе моментально показати приміщення вже зі зробленим ремонтом. iPad Pro, так само підтримує стилус і клавіатуру Magic и Smart Keyboard.

купити iPad в Одесі

Аксесуари для iPad - що купити до планшету?

Розширити можливості планшета можна за допомогою фірмових аксесуарів Apple для iPad. У нас є такі гаджети як:

Клавіатура Smart Keyboard Folio

Чому варто купувати iPad в Одесі у нас?

iPad - це один із наших основних профілів. Тому купити iPad в Одесі, у нас можна за однією з найвигідніших цін у місті. Також ти отримаєш:

 • Оригінальні iPad з гарантіє 12 місяців;
 • Кешбек до 500 грн;
 • Безкоштовну консультацію і навчання; 
 • Можливічть оплати в кредит або розстрочку.

Купувати гаджети та аксесуари у нас - просто та вигідно! Будь на одній хвилі із сучасними технологіями та бери від них тільки найкраще!

 

Залишилися питання? Телефонуй 0 800 330 842

Часті питання про iPad в Одесі

Існують 4 лінійки планшетів iPad:
 • iPad;
 • iPad mini;
 • iPad Air;
 • iPad Pro.

 

Гарантія на iPad в магазині Fopi складає 12 місяців з моменту купівлі

Купити iPad в Одесі можна в інтернет-магазині fopi.ua, а також в наших офлайн магазинах в Одесі та Чорноморську

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842