Купити iPad Air в Одесі у магазині Fopi.ua

Пропонуємо купити iPad Air в Одесі у нашому магазині за вигідною ціною. На сайті представлені найактуальніші моделі iPad Air. Скористайся зручним фільтром та вибери планшет із потрібними для тебе характеристиками. 

Покоління планшетів iPad Air

На сьогоднішній день, планшетів лінійки Air, вийшло всього 4 моделі:

Звичайно ж, найбільш актуальною є модель 2020 року - iPad Air 4, яка набула значних змін у порівнянні з попередніми моделями. Головне – це візуальний апдейт: планшет має новий дисплей із завуженими рамками та відсутністю кнопки Home, додані нові кольори: Sky Blue та Green, краї корпусу зроблені у такому ж дизайні як і iPad Pro 2020 (без заокруглень). По начинці, iPad Air 4, зрівняється навіть з айпадами Pro версії.

Який iPad Air вибрати?

Планшети iPad Air бувають різних модифікацій: 

  • Розміри дисплея: 10.5" та 10.9" (iPad Air 3 та iPad Air 4)
  • З підтримкою 4G та версією Wi-Fi; 
  • У різних обсягах пам'яті: 64 Гб та 256 Гб;

Залежно від твоїх потреб можна лавірувати між різними модифікаціями. Наприклад, версії iPad Air Wi-Fi буде достатньо, якщо користування планшетом відбуватиметься в межах будинку чи офісу. Версія iPad Air WiFi + Cellular буде потрібна для тих, хто постійно рухається, або важлива програма вимагає безперервного мережевого з'єднання.

Переваги купівлі iPad Air на Fopi.ua

iPad Air - це хороший варіант планшета як для роботи або навчання, так і для звичайного серфінгу в інтернеті. А модель iPad Air 4 2020 може стати повноцінним комп'ютером, підключивши до нього клавіатуру Magic Keyboard і стілус Apple Pencil. Купивши iPad Air в Одесі у нас, ти отримаєш: 

  • Оригінальний iPad Air з гарантією 12 місяців;
  • Кешбек до 500 грн;
  • Безкоштовну консультацію і навчання; 
  • Можливість оплати в кредит або розстрочку.