При оформленні замовлення можливий вибір оплати

магазин fopi.ua

 

💳 Ми завжди використовуємо сучасні способи оплати із самою мінімальною комісією в Україні, і це все для того, щоб будь-яка оплата купівлі у Fopi була максимально швидкою і зручною для тебе. 

 

🤝

Оплата при отриманні

Ти можеш оплатити замовлення після того, як отримаєш його у відділенні Нової пошти або кур'єром. Даний вид оплати є простим та надійним, оскільки перед оплатою у тебе є можливість перевірити товар, але пам'ятай, що при такому способі доставки Нова пошта бере комісію. 

* У звʼязку зі збільшенням шахрайських дій, техніка Apple відправляється лише після повної оплати на сайті.

 

👨‍💻

Оплата на сайті

Також можеш одразу оплатити своє замовлення під час оформлення. Для цього вибери пункт оплата карткою, після чого ти будеш перенаправлений у вікно платіжної системи Mono Pay 🐈, якщо будеш оплачувати карткою або Whitepay, якщо будеш оплачувати криптою, де потрібно підтвердити транзакцію. Сплачені замовлення видаються лише особі, яка вказана при оформленні замовлення (при собі мати документ, що підтверджує особу).

 

💸

Оплата готівкою

 

Оплата здійснюється у гривні. Підтвердженням оплати є чек, який видається разом із товаром, також в тебе буде електронний чек за номером телефону.

 

💳

Оплата карткою

 

Оплата здійснюється карткою через термінал еквайрингу. У всіх магазинах працюють Apple Pay та Google Pay, тому оплату можна зробити за допомогою телефону.

 

🍰

Розстрочка та кредит

 

Кредитування проводиться банками — партнерами: Покупка частинами MonoBank, Оплата частинами ПриватБанк та А-Банк. Сплачуй частинами від ПУМБ, та оформлюйте розстрочку від Sense. Докладніше про умови уточнюй за телефоном. 

Інформація про істотні характеристики продукту читай тут!

 

🪙

Оплата криптовалютою

 

Оплата здійснюється більш ніж 140 видами криптовалют за допомогою криптоеквайрингу Whitepay.