При оформленні замовлення можливий вибір оплати

магазин fopi.ua

 

💳 Ми завжди використовуємо сучасні способи оплати із самою мінімальною комісією в Україні, і це все для того, щоб будь-яка оплата купівлі у Fopi була максимально швидкою і зручною для тебе. 

fopi доставка Оплата при отриманні

Ти можеш оплатити замовлення після того, як отримаєш його у відділенні Нової пошти або кур'єром. Даний вид оплати є простим та надійним, оскільки перед оплатою у тебе є можливість перевірити товар, але пам'ятай, що при такому способі доставки Нова пошта бере комісію.

інтернет магазин fopi.ua Оплата на сайті

Також можеш одразу оплатити своє замовлення під час оформлення. Для цього вибери пункт оплата карткою, після чого ти будеш перенаправлений у вікно платіжної системи Mono Pay 🐈, де потрібно підтвердити транзакцію. Сплачені замовлення видаються лише особі, яка вказана при оформленні замовлення (при собі мати документ, що підтверджує особу).

 

магазин fopi.ua Оплата у магазині

Якщо ти вказав вибір доставки "Самовивіз із магазину", можеш обрати найзручніший тип оплати для себе:

 

💸

Оплата готівкою

 

Оплата здійснюється у національній валюті - гривні. Підтвердженням оплати є чек, який видається разом із товаром, також в тебе буде елктронний чек за номером телефону.

 

💳

Оплата карткою

 

Оплата здійснюється карткою через термінал еквайрингу. У всіх магазинах працюють Apple Pay та Google Pay, тому оплату можна зробити за допомогою телефону.

 

🍰

Оплата частинами

 

Кредитування проводиться банками - партнерами: розстрочка від Альфа Банк та оплата частинами від MonoBank. Докладніше про умови уточнюй за телефоном.