При оформленні замовлення можливий вибір оплати

магазин fopi.ua

 

💳 Ми завжди використовуємо сучасні способи оплати із самою мінімальною комісією в Україні, і це все для того, щоб будь-яка оплата купівлі у Fopi була максимально швидкою і зручною для тебе. 

fopi доставка Оплата при отриманні

Ти можеш оплатити замовлення після того, як отримаєш його у відділенні Нової пошти або кур'єром. Даний вид оплати є простим та надійним, оскільки перед оплатою у тебе є можливість перевірити товар, але пам'ятай, що при такому способі доставки Нова пошта бере комісію.

інтернет-магазин fopi.ua Оплата на сайті

Також можеш одразу оплатити своє замовлення під час оформлення. Для цього вибери пункт оплата карткою, після чого ти будеш перенаправлений у вікно платіжної системи Mono Pay 🐈, де потрібно підтвердити транзакцію. Сплачені замовлення видаються лише особі, яка вказана при оформленні замовлення (при собі мати документ, що підтверджує особу).

 

магазин fopi.ua Оплата у магазині

Якщо ти вказав вибір доставки "Самовивіз із магазину", можеш обрати найзручніший тип оплати для себе:

 

💸

Оплата готівкою

 

Оплата здійснюється у гривні. Підтвердженням оплати є чек, який видається разом із товаром, також в тебе буде електронний чек за номером телефону.

 

💳

Оплата карткою

 

Оплата здійснюється карткою через термінал еквайрингу. У всіх магазинах працюють Apple Pay та Google Pay, тому оплату можна зробити за допомогою телефону.

 

🍰

Оплата частинами

 

Кредитування проводиться банками — партнерами: розстрочка від Sense Банк та оплата частинами від MonoBank та Приват. Докладніше про умови уточнюй за телефоном.