Обмін старої техніки Apple 

магазин fopi.ua

магазин fopi.ua

 

Послуга Apple Trade-in  – це обмін старої техніки Apple на будь-яку нову в нашому асортименті. Це дуже зручно і вигідно, оскільки витрачати час на моніторинг ринкової ціни, дзвінки, відправлення або зустріч з покупцем, щоб самостійно продати техніку Apple, тобі не доведеться. 

Все це можна зробити в інтернет-магазині fopi.ua і менш як за 30 хвилин обміняти свій пристрій на кращий та новіший, сплативши лише різницю у ціні будь-яким зручним для тебе способом — готівка, картка або розстрочка.

Щоб отримати новий смартфон чи іншу техніку по Trade-in:

📱 Принеси свій старий пристрій Епл до нашого магазину;

🛠 Почекай, поки спеціалісти Фопі швидко закінчать діагностику та оцінку;

♻️ Обери нову техніку та оформлюй обмін із доплатою.

Моделі Apple, які ми приймаємо по програмі Apple Trade-in

Ми приймаємо моделі, підтримку яких Apple продовжує та випускає оновлення системи. Ми приймаємо наступну техніку Apple:

📱   ⌚    💻    🖥   🎧

Переваги Fopi Trade-in

 Економія часу та коштів – весь процес обміну займає не довше 30 хвилин, а замість повної вартості пристрою сплачуй лише різницю у ціні;

🙋‍♂️ Безпека — забудь про продаж своєї техніки незнайомцям на вулиці, тепер ти можеш прийти в затишний магазин, стати нашим Фопі френдом і швидко перейти на новий пристрій.

✌️ Простота та швидкість – діагностику, оцінку старої моделі, пошук покупців, а іноді ремонт, ми виконуємо самі, в той час, як ти вже будеш насолоджуватись новеньким пристроєм;

🛡 Гарантія – у нас ти отримуєш гарантію на новий пристрій до 12 місяців;

📲 Комфортний перехід без втрати даних – при купівлі техніки Apple , ми допоможемо перенести особисті дані та налаштування зі старого пристрою на новий.

Отримуй свої Fopi Бонуси за кожну купівлю

Fopi Bonus - це бонусна програма нашого магазину, де за кожну купівлю ти отримуєш кешбек до 20%, залежно від групи товарів, який нараховується на 15-й день після купівлі та дійсний 365 днів. Таким чином, роблячи купівлю зараз, ти автоматично формуєш знижку на наступне замовлення.

Наша бонусна програма – це не тільки система нарахування кешбеку, але й зручний інструмент для фіксації замовлень. У ній можна: 

🛍  Переглянути всі здійснені замовлення;

🧾 Надрукувати чек у разі втрати;

💰 Подивитися кількість отриманих бонусів.

магазин fopi.ua