Розповімо трохи про нас

магазин fopi.ua

 

Вітаємо ✌️ Ми команда Fopi.

Наша основна ціль - краще обслуговування, дружній підхід до наших клієнтів та нетривіальний підхід до роботи. Все, що ми робимо - ми робимо для людей. Від цього принципу і пішла наша назва. Fopi - це скорочення від For People. 

Дуже швидко ми зрозуміли, що принципи нашої компанії дуже подібні до поведінки Цуцика 🐶. Собака - найкращий друг людини. А наш цуцик Fopi завжди думає про своїх друзів.

Fopi - твій друг у світі техніки

магазин fopi.ua
Наших покупців ми лагідно називаємо Fopi френдами. Завжди хочемо радувати друзів: гарними цінами, простою комунікацією з нами, зручним сайтом, постійною появою нових фішок. 

 

Кожного разу, коли ми обираємо товар, який буде представленний на вітрині нашого магазину, чи коли ми з командою хочемо зробити новий крутий сервіс для клієнтів, ми завжди думаємо про наших друзів і робимо все так, щоб ми і самі користувались цим з задоволенням. Вважаємо, що принцип робити все, як для себе, як для людей має бути не тільки ідеєю нашої компанії, а й ідеєю нашої молодої 🇺🇦

Наші магазини

Крім інтернет-сайту, ти можеш відвідати наші фірмові магазини в Одесі та Чорноморську. Нажаль, після вторгнення російських військ ми втратили наш магазин у Херсоні. Та ми не втратили віру в нашу країну і наші сили. 

 

Команда Фопі, а всередені ми її називаємо Fopi тім - це однодумці, веселі чудаки, які розділяють принципи компанії та професійно виконують свою роботу, яка приносить купу задоволень. 

🥰 🇺🇦 👨‍💻🤘 🐶 🎮 🤪 🏆 🏃‍♂️ 💡 🤣 🛫 🏕 🚘 🐳 🏐 💻 🎲 🐈 🎬 🌏 🍒 ⚽️ 🛴

Ми завжди вчимось і направлені тільки вперед і тільки вгору. Завжди створюємо щось гарне і щось велике. А наші голови наповнені ідеями, які кортить якомога швидше реалізувати. 

Нам так хочеться, щоб ти скоріше міг оцінити наші старання. 

Поширені питання про компанію Fopi

Компанія Fopi була заснована 05.11.2015 року. В цей день за традицією ми відзначаємо свій день народження.

Fopi - одеська компанія. Головний офіс знаходиться в місті Одеса.

Магазини Fopi є в Одесі та Чорноморську

Після вторгнення 24 лютого 2022 року, внаслідок пожежі в ТРЦ Фабрика, магазин Fopi в Херсоні був зруйнований.

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842