Хто ми, розповімо трошки про нас та нашу місію.

Вітаємо ✌️ Ми команда Fopi. Наша основна ціль — краще обслуговування, дружній підхід до наших клієнтів та нетривіальний підхід до роботи. Все, що ми робимо — ми робимо для людей. Від цього принципу і пішла наша назва. Fopi - це скорочення від For People. Дуже швидко ми зрозуміли, що принципи нашої компанії дуже подібні до поведінки Цуцика 🐶. Собака — найкращий друг людини. А наш цуцик Fopi завжди думає про своїх друзів

Fopi - твій друг у світі техніки

магазин fopi.ua
Наших покупців ми лагідно називаємо Fopi френдами. Завжди хочемо радувати друзів: гарними цінами, простою комунікацією з нами, зручним сайтом, постійною появою нових фішок. 

 

Кожного разу, коли ми обираємо товар, який буде представлений на вітрині нашого магазину, чи коли ми з командою хочемо зробити новий крутий сервіс для клієнтів, ми завжди думаємо про наших друзів і робимо все так, щоб ми й самі користувались цим з задоволенням. Вважаємо, що принцип робити все, як для себе, як для людей має бути не тільки ідеєю нашої компанії, а й ідеєю нашої молодої 🇺🇦

Наші магазини

Крім інтернет-сайту, ти можеш відвідати наші фірмові магазини в Одесі та Чорноморську. Нажаль, після вторгнення російських військ ми втратили наш магазин у Херсоні. Та ми не втратили віру в нашу країну і наші сили. 

 

Команда Фопі, а всередині ми її називаємо Fopi тім — це однодумці, веселі чудаки, які розділяють принципи компанії та професійно виконують свою роботу, яка приносить купу задоволень. 

🥰 🇺🇦 👨‍💻 🤘 🐶 🎮 🤪 🏆 🏃‍♂️ 💡  🤣 🛫 🏕 🚘 🐳 📚 💻 🎲 🐈 🎬 🌏 🍒 ⚽️ 🛴

Ми завжди вчимось і направлені тільки вперед і тільки вгору. Завжди створюємо щось гарне і щось велике. А наші голови наповнені ідеями, які кортить якомога швидше реалізувати. 

Нам так хочеться, щоб ти скоріше міг оцінити наші старання. 

Поширені питання про компанію Fopi

Коли була заснована компанія Fopi?
З якого міста компанія Fopi?
Де є фірмові магазини Fopi?
Чи працює магазин Fopi в Херсоні?

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842