Небайдужа охоронна система Ajax

Міжнародна технічна компанія Ajax була заснована у 2011 році в Україні — вона займається розробкою, виготовленням, підтримкою та вдосконаленням сучасної охоронної системи. Ідеологія компанії полягає в поєднанні складної інженерної інновації з простим використанням. Новітні розробки української компанії ставлять хрест на байдужості до систем безпеки. Комплекти розумного дому є стійкими до злому та керуються через простий та зрозумілий додаток у твоєму смартфоні.

 

охоронна система Ajax в Україні

 

Користувачі все ще бояться складного керування розумним домом та через це не довіряють йому. Система Аякс легко та віртуозно вирішує цю проблему, даючи користувачам інтуїтивно зрозумілий додаток, в якому є всі необхідні функції і втілені найкращі напрацювання світових лідерів у охоронній галузі. Інтернет-магазин Fopi є офіційним ритейлером охоронної системи від Ajax. У нас ти можеш купити сигналізацію Аякс: як стартові комплекти, так і додаткові пристрої для охорони майна. 

Чому саме Ajax?

Домашня сигналізація від Ajax Systems дарує відчуття повної безпеки не тільки від зловмисників, але й від пожежі, потопу. Бездротова сигналізація Jeweller та дротова система Fibra мають наступні переваги:

 • простота у використанні - комплекти не потребують збирання та спеціального монтажу, всі елементи готові до використання вже з моменту розпаковки;

 • легкість управління - додаток не перевантажений зайвими елементами та пунктами, а оновлення системи проходить автоматично, що дозволяє тобі завжди бути впевненим що твоє майно в безпеці;

 • завдяки новітнім розробкам, сенсори навчені не реагувати на домашніх тварин та пориви вітру, що виключає можливість підняття тривоги через тварину, яка забрела на територію;

 • вбудована резервна батарея підтримує у робочому стані охоронні елементи до 10 годин без живлення, при цьому система не втрачає ефективність;

 • власний мережевий протокол Jeweller забезпечує надійний зв’язок з системою на відстані до 2 км, а батарейки в датчиках працюють до 7 років.

 

система безпеки Ajax в Україні

 

Система буде повідомляти тебе про необхідність обслуговування пристроїв. Бездротові елементи працюють на батарейках, тож їх можна сховати у місцях, непомітних оку одразу. Тобі завчасно прийде сповіщення, коли треба буде замінити батарею. Охоронна система Аякс захищена від спроб глушіння — в таких випадках система перемикається на резервні канали за секунду, та повідомляє про зловмисників до охоронної служби та власника. 

Охоронні компанії-партнери

З Ajax співпрацюють відомі та надійні охоронні компанії, які мають підрозділи по всій Україні для своєчасного реагування, а саме:

 • Поліція охорони
 • Явір-2000;

 • Сіріус;

 • Шериф;

 • А1 Київ;

 • Венбест;

 • Українські охоронні системи;

 • Охоронний холдинг;

 • Карабінер;

 • СОБ;

 • Легіон та ще близько 50 компаній.

 

Fopi - сертифікований партнер та авторизований реселер систем безпеки Ajax в Україні

Fopi - авторизований представник Ajax в Україні

Встановлюючи сигналізацію для магазину, дому, офісу, ресторану та кафе, ти можеш бути впевнений у безпеці приміщення від будь-якого втручання. Ти можеш довіряти Fopi так само, як суспільство довіряє Ajax — ми є офіційними ритейлерами компанії, а наші менеджери мають сертифікати про проходження навчання в Аякс. Обирай надійне, обирай українське!

Поширені питання про системи безпеки Ajax

Якщо тобі потрібна сучасна, стильна та надійна охоронна система — Аякс саме для тебе. Завдяки бездротовому протоколу систему можна встановлювати в будь-якому приміщенні, навіть на яхті або фургоні.

Залежить від приміщення, що потрібно охороняти. Якщо це багатоповерховий офіс або будинок де буде велика кількість датчиків - обирай Ajax Hub Plus. Для невеликих магазинів або кафе Ajax Hub, а для фотофіксації під час тривоги обирай Ajax Hub 2 або Ajax Hub 2 Plus.

Звичайно, дуже просто! Спочатку треба буде підключити Hub до живлення, після чого встановити безкоштовний додаток Аякс, пройти реєстрацію та відсканувати QR-коди кожного пристрою. Якщо тобі потрібна допомога професіоналів — звертайся до наших спеціалістів!

Так, якщо придбати та підключити модуль інтеграції Ajax Transmitter.

Купити сигналізацію Ajax можна в інтернет магазині fopi.ua. Ми пропонуємо вигідні умови для співпраці, в тому числі придбання сигналізації Аякс у розстрочку. 

Купити сигналізацію Аякс у Фопі - означає отримати офіційну гарантію строком в 24 місяці. Ми ж офіційні ритейлери, пам’ятаєш? 😉

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842