Fopi Club - унікальна програма лояльності

Ми зібрали все краще, для тебе в одному місці. Це клуб, для вступу в який не потрібно нічого робити. Достатньо твого бажання стати Fopi френдом. Скоріше реєструйся і скористайся своїми перевагами.

Переваги Fopi Club

 
 

🤑 Кешбек бонуси

Тут ти можеш подивитись скільки в тебе Fopi coins на твоєму кешбек рахунку. За кожну купівлю ти отримуєш кешбек, а його розмір залежить від твого рівня у Fopi Club.Подробиці за посиланням 👉 тут.

назад до меню☝️

 

 

🤝 Реферальна програма

Крутезна програма, яка дозволяє тобі отримувати по 150 FPC за кожного запрошеного друга до Fopi Club. Запрошуй більше друзів і оплачуй товар за Fopi coins. Подробиці за посиланням 👉 тут.

назад до меню☝️

 

 

🏷 Персональні купони

Учасники Fopi Club отримують унікальні купони на знижку. Про надходження таких купонів френди дізнаються з Viber розсилок. Тому не пропусти вигідні пропозиції.

назад до меню☝️

 

 

🎁 Подарунки на свята

Новий рік, Різдво, 8 Березня і багато інших свят, на які ми даруємо додаткові Fopi coins або унікальні купони на товар для учасників Fopi Club.

назад до меню☝️

 

🐶 Пропозиції дня

Кожен день, для наших друзів в Instagram і Facebook, ми розміщуємо пропозицію дня — декілька товарів, по найкращім акційними цінам. Так що хутчіше підписуйся на нас, щоб не пропускати унікальні пропозиції. 

назад до меню☝️

 

🤖 Телеграм бот

Для твого комфорту, ми створили мега зручний Fopi бот в телеграмі. Тут ти можеш дізнаватись актуальні ціни на нову і вживану техніку, дивитися кількість своїх Fopi coins, історію замовлень та запрошувати друзів до Fopi Club.

назад до меню☝️

До речі, в нас є декілька рівнів учасника.

Рівень нашого обслуговування не змінний не залежно від статусу учасника клубу. Як тільки ти зробиш першу купівлю ти автоматично стаєш учасником клубу з рівнем Light Side - світла сторона.  

Light Side

  • Кешбек на техніку - 1%
  • Кешбек на системи безпеки Ajax - 1%
  • Кешбек на аксесуари - 5% 
  • Щомісячні купони на знижку

Через деякий час ми вирішили зробити деякі переваги для наших суперлояльних клієнтів і додали рівень Dark Side - темна сторона, ми жартома називаємо його рівнем Темного Лорда. І він дає — підвищений кешбек та додаткові купони щомісяця. 

Dark Side

  • Кешбек на техніку - 1%
  • Кешбек на системи безпеки Ajax - 2%
  • Кешбек на аксесуари - 10% 
  • Додаткові щомісячні купони на знижку

Є 2 способи перейти на рівень Темного Лорда:

  1. Зроби 10 покупок;
  2. Запроси 10 друзів по реферальній програмі.