Fopi Club - унікальна програма лояльності

Ми зібрали все краще, для тебе в одному місці. Це клуб, для вступу в який не потрібно нічого робити. Достатньо твого бажання стати Fopi френдом. Скоріше реєструйся і скористайся своїми перевагами.

Переваги Fopi Club

 
 

🤑 

Кешбек бонуси

Щоб перевірити, скільки у тебе кешбеку, зайди у свій кабінет і подивись на вкладку "Кешбек". Там ти побачиш, скільки кешбеку ти заробив і за які покупки. Кешбек нараховується за кожну покупку, а його розмір залежить від твого рівня. Щоб дізнатись більше тисни 👉 сюди.

назад до меню☝️

 

 

🤝 

Реферальна програма

Запрошуй друзів і заробляй на цьому! За кожного запрошеного друга ти отримаєш 150 FPC, які можна використовувати для оплати наступних покупок. Подробиці за посиланням 👉 тут.

назад до меню☝️

 

 

🏷 

Персональні купони

Учасники Fopi Club отримують купони на знижку, які можна використовувати для оплати наступних покупок. Купони надсилаються у повідомлення.Щоб не пропустити вигідні пропозиції, підпишися на розсилки в особистому кабінеті.

назад до меню☝️

 

 

🎁 

Подарунки на свята

Учасники Fopi Club отримують додаткові бонуси на свята. Бонуси можуть бути у вигляді Fopi Coins або унікальних купонів на знижку. Дізнайтеся більше про святкові акції слідкуй за розділом Акції на нашому сайті та у нашому Instagram.

назад до меню☝️

До речі, в нас є декілька рівнів учасника.

Рівень нашого обслуговування не змінний не залежно від статусу учасника клубу. Як тільки ти зробиш першу купівлю ти автоматично стаєш учасником клубу з рівнем Light Side - світла сторона.  

Через деякий час ми вирішили зробити деякі переваги для наших суперлояльних клієнтів і додали рівень Dark Side - темна сторона, ми жартома називаємо його рівнем Темного Лорда. І він дає — підвищений кешбек та додаткові купони щомісяця. Щоб перейти на рівень Темного Лорда, потрібно зробити 10 покупок або запросити 10 друзів на протязі року.

 

Light Side

На цьому рівні кешбек становить від 1% до 15%, залежно від категорії товару.

Кешбек

  • Техніка Apple - 1%
  • Техніка Samsung - 2%
  • Техніка EcoFlow - 2%
  • Техніка Ajax - 5%
  • Аксесуари - 15% 

🤑

Точна сума кешбеку відображається в картці товару.

 

Dark Side

На цьому рівні кешбек становить від 1% до 20%, залежно від категорії товару.

Кешбек

  • Техніка Apple - 1%
  • Техніка Samsung - 3%
  • Техніка EcoFlow - 2%
  • Техніка Ajax - 8%
  • Аксесуари - 20% 

🤑

Точна сума кешбеку відображається в картці товару.

 

Тому не зволікай! Роби першу купівлю на fopi.ua та Велкам ту Фопі Клаб!