AirTag у Вінниці

Майбутнє вже настало. AirTag — це суперлегкий спосіб знаходити свої речі. Прикріпи один трекер AirTag до своїх ключів, а інший — до наплічника. Й ось вони вже на карті в додатку «Локатор». А ще в ньому можна побачити, де розміщуються твої пристрої Apple і перебувають друзі або сім’я.

 

Купити AirTag в Україні

 

Навіщо потрібен AirTag?

Будь-що може опинитися не на своєму місці й загубитися. Наприклад, гаманець. Та коли до нього прикріплений AirTag, усе досить просто. Його можна знайти за звуком з інтегрованого динаміка. Відкрий додаток «Локатор», перейди у нову вкладку «Речі» та увімкни звуковий сигнал. Якщо він десь поруч — у рюкзаці чи в іншій кімнаті — іди на звук і знайдеш.

Якщо твій AirTag поблизу, iPhone може привести тебе до нього завдяки функції «Точний пошук». За допомогою технології надширокосмугового зв’язку ти побачиш напрямок і відстань до AirTag.

 

Навіщо потрібен AirTag?

 

Як це працює?

Твій AirTag транслює по Bluetooth захищений сигнал. Виявити його можуть пристрої з увімкненою функцією «Мережа Локатора», коли розмі­щу­ються поруч. Вони передадуть дані про місце розташування твого AirTag в iCloud і тоді ти зможеш побачити трекер на карті в додатку «Локатор». Дані завжди передаються анонімно й шифруються для захисту конфі­ден­ційності. Ця функція бережливо використовує заряд батарейки та мережевий трафік, тож за них можна не хвилюватися.

Тільки ти можеш бачити, де на карті роз­мі­щу­єть­ся твій AirTag. До того ж, геодані й історія ніколи не збері­гаються на трекері. Пристрої, які передають інформацію про місце розташування твого AirTag, роблять це анонімно. А самі дані шифруються на кожному етапі. Тому навіть в Apple не знають, де роз­мі­щу­ється твій AirTag і який пристрій допоміг його знайти.

 

Придбати AirTag за гарною ціною

 

Чи можуть за мною стежити за допомогою AirTag? 

AirTag робить неможливим небажане відстеження. Чужий AirTag може опинитися у твоїх речах. Тільки-но він почне перемі­щу­ватися разом із тобою, твій iPhone помітить це й попередить тебе. А трохи згодом, якщо ти так і не знайшов цей AirTag, увімк­неться звуковий сигнал. Він дасть тобі зрозуміти, що трекер поруч.

Та може трапитися, що ти з другом, який також має AirTag, чи їдете в поїзді з купою людей, які користуються AirTag. Не хви­люй­теся. Усі ці авто­ма­тич­ні попередження спрацьовують, тільки коли AirTag далеко від свого власника.

 

Apple AirTag

 

Як перевірити AirTag на оригінальність?

За серійним номером. Щоб дізнатися серійний номер AirTag, відкрий програму «Локатор» і торкнися AirTag смартфоном із підтримкою NFC або переглянь номер під батареєю.

 

  1. Перевірка у додатку «Локатор»

  2. Відкрий програму «Локатор».

  3. Натисни "Речі".

  4. Знайди AirTag і торкнися його назви.

  5. Серійний номер з'явиться за назвою.

 

Де купити AirTag у Вінниці від Apple?

Купуй у перевіреному місці. Купуй в інтернет-магазині fopi.ua.  Дивись відгуки про нас на сайті. 🌟🌟🌟 Доставка по Вінниці. Зручно та швидко. 

Як придбати в розстрочку у Вінниці?

AirTag у Вінниці в кредит і розстрочку - це дуже зручний варіант розділити вартість товару на декілька частин. Для оформлення розстрочку в нашому інтернет-магазині Fopi, потрібно виконати кілька простих кроків:

Оплата частинами від MonoBank Оплата частинами від MonoBank

🤑 Перевірити свій ліміт на розстрочку в додатку Mono;

📱 Обрати товар, який хочеш купити;

🍰 Обрати кількість частин, на яку хочеш розділити платіж; 

🛍 Підтвердити купівлю частинами в додатку;

🥳 Отримати свою купівлю, в зручному для тебе місці у Вінниці.

Розстрочка від Альфа-Банк Розстрочка від Альфа-Банк

📞 Зв'язатись з нами за телефоном;

👨‍💻 Наш спеціаліст допоможе підібрати найкращі умови і оформити заявку на розстрочку;

✍️ Підписати документи через BankID або підійди у відділення банку;

🦸‍♂️ Отримати свою купівлю в зручному для тебе відділенні Нової пошти;

🥳 Насолоджуватися від користування твоїм новеньким пристроєм

Запитання та відповіді.

Якщо річ з трекером втратили в межах 20 метрів від девайсу, наприклад, вдома, можна знайти її через широкосмуговий зв'язок, який забезпечує вбудований в AirTag чіп U1 — він дозволяє відстежити аж до сантиметра. Але не факт, що знайти її справді вдасться.

Блокування пари не дозволяє нікому, крім тебе, підключити твій AirTag або інший пристрій до іншого облікового запису Apple. По суті це не дозволяє людям, які могли вкрасти або знайти твій AirTag, зв'язати його зі своїм iPhone.

AirTag захищений від пилу та вологи за стандартом IP67 - мітку можна мочити і навіть ненадовго і неглибоко втопити, з нею нічого не повинно статися.

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842