Неймовірний Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8 забезпечує найкращі в своєму класі функції здоров’я, зокрема інноваційний датчик температури, який забезпечує розширені функції для відстеження здоров’я жінок, і виявлення важких автомобільних аварій. 

Apple Watch 8 в Україні

Apple представила Епл Вотч 8, в яких втілено новаторські технології та продуктивність, а також важливі інновації безпеки. Apple Watch Series 8 має класичний дизайн Apple Watch, включаючи великий дисплей Retina Always-On і міцне стійке до тріщин переднє скло. Завдяки 18-годинному терміну служби батареї Епл Вотч Серіес 8 будує найкращі у своєму класі функції охорони здоров’я та безпеки, такі як контроль ЕКГ і виявлення падінь, запроваджує можливості визначення температури, ретроспективну оцінку овуляції, виявлення аварій та міжнародний роумінг. Модель працює на базі watchOS 9, представляючи нові та більш настроювані циферблати, такі як Lunar і Metropolitan, покращену програму для тренувань, етапи сну, першу в своєму роді функцію AFib History і абсолютно новий додаток Ліки. Купити Apple Watch Series 8 в Україні ти можеш у Fopi.

Apple Watch 8 Silver в Україні

Детальніше про Apple Watch Series 8 

Купити Епл Вотч 8 в Україні можна в різних варіантах корпусів, кольорів і типів ремінців, які відповідають різним особистим стилям. Apple Watch Series 8 поставляється в корпусах з алюмінію та нержавіючої сталі двох розмірів, 41 мм і 45 мм, які сумісні з усіма ремінцями. Кольори алюмінієвого корпусу для Apple Watch Series 8 включають зіркове світло, північ, сріблястий і червоний, а корпус із нержавіючої сталі пропонує срібний, графітовий і золотий.

Ремці для Apple Watch в Україні

Датчик температури на зап’ясті для жіночого здоров’я

Менструальний цикл є важливим показником здоров'я, і ​​багато лікарів вважають його життєво важливим показником. Apple Watch Series 8 оснащено новими інноваційними можливостями вимірювання температури, які дають жінкам більше інформації про своє здоров’я, розроблені з тим самим захистом конфіденційності, що й усі інші дані про здоров’я.

Apple Watch Series 8 використовує унікальний підхід до вимірювання температури за допомогою конструкції з двома датчиками: один датчик на задній панелі годинника, ближче до шкіри, а інший під дисплеєм, зменшуючи вплив від зовнішнього середовища.

Корпус Епл Вотч 8

Нічна температура зап'ястя може бути хорошим показником загальної температури тіла. Датчики в Епл Вотч 8 кожні п’ять секунд перевіряють температуру зап’ястя під час сну та фіксують зміни навіть на 0,1 °C. У додатку Health користувачі можуть бачити нічні зміни температури, які можуть бути спричинені фізичними вправами, часовим поясом, або навіть хворобою.

Використовуючи нові можливості вимірювання температури в Епл Вотч 8, користувачі можуть отримувати ретроспективні оцінки овуляції. Знати, коли відбулася овуляція, що може бути корисно для планування сім’ї, і Apple Watch Series 8 робить це легко та зручно, надаючи ці оцінки в програмі «Здоров’я». Датчик температури також дає змогу покращити прогноз менструації.

Крім того, з iOS 16 і watchOS 9 усі користувачі Cycle Tracking тепер можуть отримувати сповіщення, якщо їх зареєстрована історія циклу показує можливі відхилення.

Apple Watch Series 8 в Україні

Режим низького енергоспоживання

Щоб користувачі залишалися на зв’язку ще довше, новий режим низького енергоспоживання може подовжити час роботи від батареї до 36 годин для Apple Watch Series 8 з Айфоном. Цей новий режим тимчасово вимикає або обмежує вибрані датчики та функції, включно з Always-On Retina-дисплей, автозапуском тренування, сповіщеннями про здоров’я серця тощо.

watchOS 9

Найновіше програмне забезпечення надає наступні нові функції:

  • Відслідковування стану здоров’я. Користувачі, у яких діагностовано аритмію, можуть увімкнути функцію AFib History 5, дозволену FDA, і отримати доступ до важливої ​​інформації, включно з оцінкою того, як часто їхній серцевий ритм має ознаки AFib, забезпечуючи глибше розуміння їхнього стану. Дані про сон та серцевий ритм можна порівнювати з записами за минулу неділю та місяць.

  • Повністю перероблений додаток Compass у watchOS 9 надає більш детальну інформацію та має три різні вигляди. Додаток відображає одночасно як аналоговий компас, так і звичайний циферблат. При повертанні Digital Crown, відкривається додатковий вид, який включає широту, довготу, висоту та кут нахилу, а також вид орієнтування, що показує маршрутні точки компаса та зворотний шлях. Функція побудування зворотного шляху Backtrack використовує дані GPS, щоб створити шлях, який показує, де був користувач, що корисно, якщо він загубився або дезорієнтувався і потребує допомоги у повторенні своїх кроків. Пункт Compass Waypoints — це швидкий і зручний спосіб позначити місцезнаходження або об’єкт інтересу безпосередньо в програмі. Торкнувшись піктограми Compass Waypoint, ти можеш переглянути напрямок маршрутної точки та приблизну відстань до неї.

  • Додаток «Fitness» в watchOS 9 містить нові режими перегляду під час сеансу, такі як «Сегменти», «Розділи» та «Висота», які пропонують більш точні дані про тренування. З Епл Вотч ти можеш покращити свої тренування за допомогою розширених комплексів тренувань, включаючи зони серцевого ритму, користувацькі тренування, Pacer і Race Route. 

  • watchOS 9 тепер дозволяє відстежувати етапи сну. Apple Watch використовує сигнали від акселерометра та датчика серцевого ритму, щоб оцінити, коли користувачі перебувають у швидкому, базовому або глибокому сні. Дані про стадії сну можна переглядати безпосередньо на Apple Watch у програмі «Сон», або користувачі можуть переглядати більш детальну інформацію в програмі «Здоров’я» на iPhone, включаючи інтерактивні діаграми стадій сну, а також час сну разом із частотою серцевих скорочень і частотою дихання під час сну.

Новий додаток «Ліки» на Епл Вотч 8 і iPhone створений щоб допомогти тобі керувати та відстежувати прийом ліків, вітамінів та добавок, дозволяє створювати список ліків, налаштовувати графіки та нагадування, а також переглядати інформацію про свої ліки в програмі Health. 

AFib History в Apple Watch 8

Конфіденційність

Конфіденційність є фундаментальною у проектуванні та розробці всіх функцій Apple. Коли iPhone користувача заблоковано за допомогою пароля, Touch ID або Face ID, усі його дані про здоров’я та фізичну форму в додатку Health (окрім Medical ID) шифруються. Будь-які дані про здоров’я, резервні копії яких створено в iCloud, шифруються як під час передачі, так і на серверах Apple. Під час використання iOS і watchOS із стандартною двофакторною автентифікацією та паролем дані програми Health, синхронізовані з iCloud, шифруються наскрізно, тобто Apple не має ключа для розшифровки даних і тому не може їх прочитати.

Apple Watch Series 8 в Україні, де купити?

Купити iPhone в Україні

 

Купити Apple Watch Series 8, ти можеш в нашому інтернет-магазині Fopi. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті із зазначенням міста в якому хочеш забрати замовлення. Після замовлення з тобою зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей. Після твого підтвердження, купівлю буде відправлено у зазначене місто. Зазвичай забрати замовлення на Новій пошті можна вже наступного дня.

 

Як придбати в розстрочку в Україні?

Apple Watch Series 8 в Україні в кредит і розстрочку - це дуже зручний варіант розділити вартість товару на декілька частин. Для оформлення розстрочку в нашому інтернет-магазині Fopi, потрібно виконати кілька простих кроків:

Оплата частинами від MonoBank Оплата частинами від MonoBank

🤑 Перевірити свій ліміт на розстрочку в додатку Mono;

📱 Обрати товар, який хочеш купити;

🍰 Обрати кількість частин, на яку хочеш розділити платіж; 

🛍 Підтвердити купівлю частинами в додатку;

🥳 Отримати максимум приємних вражень від нового придбання.

Розстрочка від Альфа-Банк Розстрочка від Альфа-Банк

📞 Зв'язатись з нами за телефоном гарячої лінії;;

👨‍💻 Наш спеціаліст допоможе підібрати найкращі умови і оформити заявку на розстрочку;

✍️ Підписати документи через BankID або підійди у відділення банку;

📦 Отримати свою купівлю у відділенні Нової пошти;

🥳 Насолоджуватися від користвання новенькою покупкою

 

Популярні питання про Apple Watch Series 8

Купити Apple Watch Series 8 ти можеш в інтернет магазині fopi.ua.

У цієї моделі є вбудований датчик вимірювання температури тіла.

До 36-ти годин в режимі низького енергоспоживання.

Гарантійний термін складає 12 місяців з моменту купівлі смарт-годинника.

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842