Купити Apple Watch в Одесі -  інтернет магазин Fopi

Apple Watch – це смарт годинник №1 у всьому світі. Вони змогли оминути навіть Rolex. Хіба це не рівень? Тому, якщо хочеш купити Apple Watch – ти зробив правильний вибір. Перший годинник був представлений 9 вересня 2014 року і за цей час побив рекорд, як найпопулярніший годинник у світі (як смарт годинник так і класичний). AppleWatch не замінять тобі телефон, але можуть стати відмінним доповненням та помічником з великим функціоналом.

Apple Watch Series 5 - Fopi

Відмінності між серіями Apple Watch? Які купити?

Apple Watch Series 1. Перше покоління смарт годинника від Apple, яке стало відкриттям цілого напрямку гаджетів. Випускалися із розміром дисплея 38 мм та 42 мм. Серед основних можливостей - зчитування фізичної активності (крокомір, лічильник калорій, датчик серцевого ритму), повідомлення дзвінків та повідомлень, управління музикою та іншими програмами. Годинник цієї серії був ще без вологозахисту.

Apple Watch Series 2. Випускалися із розміром дисплея 38 мм та 42 мм. Мають ступінь вологозахисту, з можливістю короткострокового занурення до 50 м. Збільшено вдвічі кількість оперативної пам'яті, що дозволило використовувати складніші програми. З'явився також навігатор, який може працювати в автономному режимі. 

Apple Watch Series 3. Випускалися із розміром дисплея 38 мм та 42 мм. У цій серії, особливу увагу було приділено функцій тренування, тому годинник отримав додаткові датчики, що відстежують активність. Також Apple Watch Series 3 можуть підключатися бездротовим зв'язком до різних спортивних тренажерів, що дозволяє ще більш точно зчитувати дані тренувань.

Apple Watch Series 4. Перший годинник, що випускається із розміром дисплея 40мм та 44мм. Збільшення корисної площі дисплея не позначилося на розмірах корпусу. Крім цього годинник оснастили сучаснішим процесором.

Apple Watch Series 5. Випускаються із розміром дисплея 40 мм та 44 мм. Дисплей не переходить у режим чорного екрана, а відображає інформацію на годиннику без особливих втрат заряду. Удосконалено процесор, збільшено пам'ять. Додані електричний датчик серцевої активності та компас. Годинник почав працювати краще і довше. Купити Apple Watch Series 5 можна  у 3-х кольорах: Gold, Silver, Space Grey.

Apple Watch Series 6. Модель випущена у вересні 2020 року. Основною відмінністю від попередніх моделей є наявність датчика, який дозволяє зчитувати насиченість крові киснем. Тепер Apple Watch Series 6 випускаються в нових кольорах, до тих, які ти вже вподобав:Gold, Silver, Space Grey, додані нові:Red і Blue. 

Apple Watch SE. Разом з виходом годинника 6-ї серії, компанія показала спрощену версію SE, основною перевагою якої стала її ціна. Відмінності між Apple Watch Series 6 і Apple Watch SE - відсутність датчика, що дозволяє виміряти рівень кисню в крові, процесор S5 як у Apple Watch Series 5 і відсутність завжди працюючого дисплея. 

Apple Watch Series 5 - Fopi

Можливості Apple Watch

В першу чергу, Apple Watch - це годинник, тому головну функцію «показувати час» вони звичайно виконують. У додатку з налаштуваннями годинника, ти можеш вибрати відповідний циферблат для зручного відображення часу. Що ще може годинник? Apple Watch - це пристрій, який дозволяє стежити за фізичною активністю, тому якщо ти займаєшся будь-яким спортом або просто стежиш за своєю фізичною формою, то однозначно рекомендуємо купити Apple Watch. Ти зможеш бачити статистику пройдених дистанцій та витрачених калорій. Годинник слідкує за серцевою активністю, зчитуючи серцебиття і кількість імпульсів, що проходять через серце і повідомлять, якщо показник буде за межами норми. Годинник розпізнає безліч тренувань: плавання, їзда на велосипеді, біг та інші. Зможуть максимально детально рахувати дані тренування. Із функцій, смарт вотч, вміють: приймати дзвінки, керувати програмою "музика", голосовий пошук Сірі, отримувати та відправляти смс, повідомлення месенджерів та багато іншого.

Де купити Apple Watch в Одесі?

Купити Apple Watch в Одесі, можна у нашому магазині. Для цього, оформи замовлення на сайті із зазначенням доставки «Самовивіз із магазину в Одесі». Наші менеджери передзвонять та уточнять деталі замовлення. Забрати годинник із магазину можна в день замовлення. Також до будь-якої моделі можна підібрати яскраві ремінці в нашому каталозі. 

Часті питання про Apple Watch в Одесі

Apple Watch випускають у кількох модифікаціях:

  • З підтримкою LTE і без неї;
  • Дисплей: 38 мм, 40 мм, 42 мм, 44 мм
Гарантія на Apple Watch в магазині Fopi складає 12 місяців з моменту придбання.
Купити Apple Watch в Одесі можна в інтернет-магазині fopi.ua, а також в наших оффлайн магазинах в Одесі,  Чорноморську

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842