Apple Watch SE ​​ в Одесі

Фільтр (14 товарів)

Неймовірний Apple Watch SE в Одесі

Apple Watch SE забезпечує найкращі в своєму класі функції відстежування стану здоров’я, а також виявлення важких автомобільних аварій. Перероблений Apple Watch SE надає основні можливості Apple Watch за новою початковою ціною.

Нові Apple Watch Se 2 в Одесі

Apple представила Apple Watch SE другого покоління, в яких втілено новаторські технології та продуктивність, а також важливі інновації безпеки. Новий Епл Вотч Сі дарує базовий досвід використання Apple Watch, включаючи відстеження активності, сповіщення про високий і низький пульс, екстрений виклик SOS, а також нову функцію виявлення аварій і повністю перероблену задню кришку, яка ідеально відповідає трьом класичним варіантам кольорів корпусу. Модель працює на базі watchOS 9, представляючи нові та більш настроювані циферблати, такі як Lunar і Metropolitan, покращену програму для тренувань, етапи сну, першу в своєму роді функцію AFib History і абсолютно новий додаток Ліки. Купити Apple Watch SE 2 в Одесі ти можеш у Fopi.

Кольори Apple Watch SE 2022 в Одесі

Детально про Apple Watch SE 2022

Новий Епл Вотч Сє 2 надає розширені функції за новою низькою ціною, і це чудовий спосіб для користувачів розпочати свою подорож в світ Apple Watch. Потужні оновлення включають передовий двоядерний процесор S8 SiP, той самий процесор, який є в Apple Watch Series 8 і Apple Watch Ultra, що робить його на 20 відсотків швидшим, ніж у попереднього покоління, разом із функцією виявлення аварій і міжнародним роумінгом.

Apple Watch SE 2 зберіг той самий дизайн корпусу, але має оновлену задню частину, виготовлену з нейлонового композитного матеріалу, що робить його легшим, ніж будь-коли. З watchOS 9 користувачі Епл Вотч Се можуть насолоджуватися перевагами нового додатка Compass та покращених функцій для фітнесу та оздоровлення. Apple Watch SE 2022 доступні в алюмінієвих корпусах діаметром 40 мм і 44 мм, в кольорах Midnight, Starlight і Silver, а також сумісні з усіма ремінцями.

Епл Вотч Сі 2 в Одесі

Виявлення аварій

Apple розробила розширений алгоритм об’єднання датчиків, який використовує новий, більш потужний гіроскоп і акселерометр на Apple Watch, який тепер має найвищий динамічний діапазон акселерометра серед усіх смарт-годинників. Для створення алгоритму були зібрані дані з цих нових датчиків руху в професійних лабораторіях краш-тесту зі звичайними легковими автомобілями під час змодельованих реальних аварій, включаючи лобове зіткнення, зіткнення ззаду, бічне зіткнення та перекидання. Крім даних про рух, Crash Detection використовує барометр, GPS і мікрофон на iPhone як вхідні дані для виявлення унікальних шаблонів, які можуть вказувати, чи сталася серйозна аварія.

Коли Apple Watch виявляє серйозну автомобільну аварію, пристрій перевірить користувача і зателефонує в екстрені служби, якщо той не відреагує після 10-секундного зворотного відліку. Співробітники служби екстреної допомоги отримають інформацію про місцезнаходження пристрою користувача, яка також буде надіслана обраним контактам. 

У поєднанні Apple Watch і iPhone функція виявлення аварій працює безперебійно, надаючи ефективну допомогу користувачам. При виявленні серйозної ДТП інтерфейс виклику екстрених служб з’явиться на Apple Watch, оскільки він, швидше за все, знаходиться ближче до користувача, а виклик здійснюється через iPhone, якщо він знаходиться в радіусі дії, для найкращого з’єднання. На жаль функція в Україні поки не працює.

Crash Detection в Apple Watch Se 2

watchOS 9

Найновіше програмне забезпечення надає нові функції та розширені можливості для провідної у світі операційної системи для переносних пристроїв:

  • Завдяки міжнародному роумінгу, ти можеш залишатися на зв’язку зі стільниковою мережею під час подорожей за кордон. Тарифні плани можна розшарити на Apple Watch з Айфону за невелику додаткову плату або без неї, і вони будуть доступні понад 30 операторами по всьому світу.

  • Користувачі, у яких діагностовано аритмію, можуть увімкнути функцію AFib History5, дозволену FDA, і отримати доступ до важливої ​​інформації, включно з оцінкою того, як часто їхній серцевий ритм має ознаки AFib, забезпечуючи глибше розуміння їхнього стану. Користувачі отримуватимуть сповіщення з оцінкою за попередній тиждень, а також матимуть доступ до детальної історії в додатку Health на iPhone, включаючи фактори способу життя, які можуть впливати на AFib, як-от сон, споживання алкоголю та фізичні вправи.

  • Повністю перероблений додаток Compass у watchOS 9 надає більш детальну інформацію та має три різні види. Додаток відображає одночасно як аналоговий циферблат компаса, так і цифровий вигляд. Повертаючи Digital Crown, відкривається додатковий вид, який включає широту, довготу, висоту та кут нахилу, а також вид орієнтування, що показує маршрутні точки компаса та зворотний шлях. Backtrack використовує дані GPS, щоб створити шлях, який показує, де був користувач, що корисно, якщо він загубився або дезорієнтувався і потребує допомоги у повторенні своїх кроків. Він може автоматично вмикатися у фоновому режимі, коли він не підключений до мережі. Пункт Compass Waypoints — це швидкий і зручний спосіб позначити місцезнаходження або об’єкт інтересу безпосередньо в програмі. Торкнувшись піктограми Compass Waypoint, ти зможеш переглянути напрямок маршрутної точки та приблизну відстань до неї.

  • Додаток «Тренування» в watchOS 9 містить нові режими перегляду під час сеансу, такі як «Сегменти», «Розділи» та «Висота», які пропонують більш точні дані про тренування. Також ти можеш покращити свої тренування за допомогою розширених тренувань, включаючи зони серцевого ритму, користувацькі тренування, Pacer і, які з’являться пізніше 2022 року, Race Route. 

  • Відстеження сну в watchOS 9 надає ще більше інформації завдяки введенню етапів сну. Apple Watch використовує сигнали від акселерометра та датчика серцевого ритму, щоб оцінити, коли користувачі перебувають у швидкому, базовому або глибокому сні. Дані про стадії сну можна переглядати безпосередньо на Apple Watch у програмі «Сон», або користувачі можуть переглядати більш детальну інформацію в програмі «Здоров’я» на iPhone, включаючи інтерактивні діаграми стадій сну, а також час сну разом із частотою серцевих скорочень і частотою дихання під час сну.

Новий додаток «Ліки» на Епл Вотч і Айфоні допоможе тобі керувати та відстежувати свої ліки, вітаміни та добавки, дозволяє створювати список ліків, налаштовувати графіки та нагадування, а також переглядати інформацію про свої ліки в програмі Health.

Епл Вотч в Одесі

Конфіденційність

Конфіденційність є фундаментальною у проектуванні та розробці всіх функцій Apple. Коли iPhone користувача заблоковано за допомогою пароля, Touch ID або Face ID, усі його дані про здоров’я та фізичну форму в додатку Health (окрім Medical ID) шифруються. Будь-які дані про здоров’я, резервні копії яких створено в iCloud, шифруються як під час передачі, так і на серверах Apple. Під час використання iOS і watchOS із стандартною двофакторною автентифікацією та паролем дані програми Health, синхронізовані з iCloud, шифруються наскрізно, тобто Apple не має ключа для розшифровки даних і тому не може їх прочитати.

Apple Watch SE ​​ в Одесі, де купити? 

Магазин Apple {city_name}

Купити Apple Watch SE ​​ в Одесі, ти можеш в нашому магазині Fopi на Ланжеронівській 19. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті із зазначенням: самовивіз із магазину в Одесі і ти зможеш забрати своє замовлення на протязі дня. 
 

Як придбати в розстрочку в Одесі?

Apple Watch SE ​​ в Одесі в кредит і розстрочку - це дуже зручний варіант розділити вартість товару на декілька частин. Для оформлення розстрочку в нашому фірмовому одеському магазині Fopi за адресою: Ланжеронівська 19, потрібно виконати кілька простих кроків:

Оплата частинами від MonoBank Оплата частинами від MonoBank

🤑 Перевірити свій ліміт на розстрочку в додатку Mono;

📱 Обрати товар, який хочеш купити;

🍰 Обрати кількість частин, на яку хочеш розділити платіж; 

🛍 Підтвердити купівлю частинами в додатку;

🥳 Отримати максимум приємних вражень від нового придбання.

Розстрочка від Альфа-Банк Розстрочка від Альфа-Банк

🏃 Прийти з оригіналами паспорту і коду в наш магазин;

📄 Подати заявку на розстрочку із зазначенням особистих даних;

🗓 Вибрати термін розстрочки та вказати початковий внесок; 

✍️ Підписати документи;

🥳 Отримати максимум приємних вражень від нового придбання. 

Популярні питання про Apple Watch SE 2022 в Одесі

🛍 Де купити Apple Watch SE ​​ в Одесі?
🌡 Чи може Apple Watch SE 2 вимірювати температуру?
⌚️ Скільки годин без підзарядки працюють Епл Вотч Сі?
🛡 Який гарантійний термін на Apple Watch SE ​​ в Одесі?

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842