Робот-пилосос Dyson 360 Eye

Можливо хтось із вас не любив уроки історії в школі, але історія створення робота-пилососа Dyson справді чудова.

При виробництві начерків цієї моделі далекого 1978 року, Джеймс Дайсон відчув всі проблеми на собі особисто. Щоб створити робот-пилосос Dyson 360 знадобилося 16 років спостережень та наполегливої ​​роботи. І знаєш, що? Воно того варте.

Основним поштовхом при створенні Dyson 360 стала проблема зниження ефективності роботи тодішніх пилососів через те, що мішок-пилозбірник забивається брудом. Це явище негативно впливає на потужність всмоктування пристрою. У промислових умовах цю проблему можна вирішити, використовуючи циклонні установки. Цей принцип і став основним для розробки робота-пилососа Dyson 360 Eye.

Спостерігаючи за перевагами та недоліками інших пилососів Джеймс Дайсон зробив роботу над помилками. Нова модель отримала високу потужність всмоктування, а також унікальну систему огляду діапазоном 360°.

 

Роботи-пилососи Dyson

 

Докладніше про модель

У робота відсутні додаткові бічні щітки, натомість передбачена одна основна щітка з нейлоно-вуглеводневого матеріалу, що розташовується по всій ширині нижньої частини пристрою. Крім цього, пилосос оснащений танковими гусеницями замість звичайних коліщатків, які застосовуються в інших численних моделях роботів-пилососів. Це дає йому можливість з легкістю долати перешкоди.

 

Функціональні можливості

Dyson 360 eye має систему кругового огляду: у робот-пилосос вбудована 360-градусна панорамна «око-камера», яка знімає з частотою понад двадцять кадрів за секунду. Крім цього, пристрій має інфрачервоні рецептори. Ці пристрої дозволяють роботу Дайсон «бачити» навколишній простір приміщення та будувати оптимальний маршрут пересування, не залишаючи після своєї роботи неприбрані місця.

 

Що рухає цим пристроєм? 

Який двигун у робота-пилососа Dyson 360 Eye?

Встановлений у роботі-пилососі двигун Digital Motor V2 легкий і має невеликі розміри, але при цьому дуже потужний: за рахунок використання імпульсної технології швидкість його обертання може досягати 78 тисяч обертів за хвилину. Робот має унікальну технологію фільтрації.

Наявність спеціальної технології «циклон» в сукупності з потужним і енергетично ефективним мотором, забезпечують високу потужність всмоктування, завдяки чому Дайсон відокремлює пил від бруду більших розмірів і справляється зі збиранням найдрібніших частинок бруду та пилу. Даний факт дозволяє вважати Дайсон одним із найпотужніших роботів-пилососів.

 

Купити робот-пилосос Dyson 360

 

Основні функції робота-пилососа Dyson 360 eye:

 1. Можливість дистанційного керування та програмування прибирання. Запустити процес очищення підлоги можна на відстані за допомогою мобільного додатку для систем IOS, а також Android. У моделі робота-пилососа Dyson відсутня можливість вибору режиму прибирання, проте є функція, що забезпечує програмування графіка та алгоритму прибирання. Завдяки даним функціям пилосос здатний виконувати прибирання житла самостійно, при цьому немає потреби у присутності в будинку господарів. 

 2. Функція розпізнавання перешкод при заплутуванні пристрою в різних предметах, таких як проводи, одяг, штори. При таких ситуаціях пилосос здійснює зупинку, звільняється з «полону» предметів і лише потім продовжує прибирання приміщення.

 3. Наявність функцій локального очищення, збирання рідини, а також наявність датчика забруднення допомагають Dyson 360 eye ідентифікувати найбрудніші області в приміщенні та підходити до їх очищення ретельніше.

 

Роботи-пилососи Dyson у Fopi

Ти можеш купити робот-пилосос Dyson у вінницькому інтернет магазині Fopi. Ми пропонуємо широкий асортимент та привабливі ціни, до того ж можливість придбання у розстрочку. На кожен новий товар гарантія терміном до 1 року. Замовляй надійну та перевірену часом техніку в Fopi! 

Роботи-пилососи Dyson у Вінниці, де купити?

Купити iPhone в Вінниці

 

Купити Роботи-пилососи Dyson у Вінниці, можна в нашому інтернет-магазині Fopi. Просто вибери Вінниця на етапі оформлення замовлення. Після цього з тобою зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і твоя купівля буде відправлена у зазначене місце. Зазвичай забрати замовлення на Новій пошті можна вже наступного дня.

 

Як придбати в розстрочку у Вінниці?

Роботи-пилососи Dyson у Вінниці в кредит і розстрочку - це зручний варіант розділити на кілька частин вартість нового пристрою. Для оформлення розстрочки в Fopi , виконай кілька простих кроків:

Оплата частинами від MonoBank Оплата частинами від MonoBank

🤑 Перевірити свій ліміт на розстрочку в додатку Mono;

📱 Обрати товар, який хочеш купити;

🍰 Обрати кількість частин, на яку хочеш розділити платіж; 

🛍 Підтвердити купівлю частинами в додатку;

🥳 Отримати свою купівлю, в зручному для тебе місці у Вінниці.

Розстрочка від Альфа-Банк Розстрочка від Альфа-Банк

📞 Зв'язатись з нами за телефоном гарячої лінії;

👨‍💻 Наш спеціаліст допоможе підібрати найкращі умови і оформити заявку на розстрочку;

✍️ Підписати документи через BankID або підійди у відділення банку;

🦸‍♂️ Дочекатись свій гаджет у зручному для тебе відділенні Нової пошти;

🥳 Насолоджуватися від користування твоїм новеньким пристроєм

Запитання та відповіді

У роботі-пилососі встановлений двигун Digital Motor V2.

 1. варіант із підключенням електрощітки;

 2. наявність індикатора заповнення контейнера для збирання пилу;

 3. ультрафіолетова лампа;

 4. можливість автоматичного змотування шнура;

 5. ремінь на плече для зручності перенесення.

Випускається у двох кольорах: фуксія та синій.

Основні комплектуючі пристрої:

 1. робот Dyson;

 2. станція для заряджання;

 3. НЕРА-фільтр;

 4. гарантійний талон;

 5. Інструкція з експлуатації.

Dyson — глобальна технологічна компанія з інженерними та випробувальними центрами у Великій Британії, Малайзії, Сінгапурі, на Філіппінах та у Південній Кореї.

Ціни на робот-пилосос Dyson у Fopi від 27 899 грн.

Купити оригінальну техніку Дайсон можна у вінницькому інтернет магазині Fopi.

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842