Роботи-пилососи Dyson в Одесі

Фільтр (1 товарів)

Робот-пилосос Dyson 360 Eye

Можливо хтось із вас не любив уроки історії в школі, але історія створення робота-пилососа Dyson справді чудова.

При виробництві начерків цієї моделі далекого 1978 року, Джеймс Дайсон відчув всі проблеми на собі особисто. Щоб створити робот-пилосос Dyson 360 знадобилося 16 років спостережень та наполегливої ​​роботи. І знаєш, що? Воно того варте.

Основним поштовхом при створенні Dyson 360 стала проблема зниження ефективності роботи тодішніх пилососів через те, що мішок-пилозбірник забивається брудом. Це явище негативно впливає на потужність всмоктування пристрою. У промислових умовах цю проблему можна вирішити, використовуючи циклонні установки. Цей принцип і став основним для розробки робота-пилососа Dyson 360 Eye.

Спостерігаючи за перевагами та недоліками інших пилососів Джеймс Дайсон зробив роботу над помилками. Нова модель отримала високу потужність всмоктування, а також унікальну систему огляду діапазоном 360°.

 

Роботи-пилососи Dyson

 

Докладніше про модель

У робота відсутні додаткові бічні щітки, натомість передбачена одна основна щітка з нейлоно-вуглеводневого матеріалу, що розташовується по всій ширині нижньої частини пристрою. Крім цього, пилосос оснащений танковими гусеницями замість звичайних коліщатків, які застосовуються в інших численних моделях роботів-пилососів. Це дає йому можливість з легкістю долати перешкоди.

 

Функціональні можливості

Dyson 360 eye має систему кругового огляду: у робот-пилосос вбудована 360-градусна панорамна «око-камера», яка знімає з частотою понад двадцять кадрів за секунду. Крім цього, пристрій має інфрачервоні рецептори. Ці пристрої дозволяють роботу Дайсон «бачити» навколишній простір приміщення та будувати оптимальний маршрут пересування, не залишаючи після своєї роботи неприбрані місця.

 

Що рухає цим пристроєм? 

Який двигун у робота-пилососа Dyson 360 Eye?

Встановлений у роботі-пилососі двигун Digital Motor V2 легкий і має невеликі розміри, але при цьому дуже потужний: за рахунок використання імпульсної технології швидкість його обертання може досягати 78 тисяч обертів за хвилину. Робот має унікальну технологію фільтрації.

Наявність спеціальної технології «циклон» в сукупності з потужним і енергетично ефективним мотором, забезпечують високу потужність всмоктування, завдяки чому Дайсон відокремлює пил від бруду більших розмірів і справляється зі збиранням найдрібніших частинок бруду та пилу. Даний факт дозволяє вважати Дайсон одним із найпотужніших роботів-пилососів.

 

Купити робот-пилосос Dyson 360

 

Основні функції робота-пилососа Dyson 360 eye:

  1. Можливість дистанційного керування та програмування прибирання. Запустити процес очищення підлоги можна на відстані за допомогою мобільного додатку для систем IOS, а також Android. У моделі робота-пилососа Dyson відсутня можливість вибору режиму прибирання, проте є функція, що забезпечує програмування графіка та алгоритму прибирання. Завдяки даним функціям пилосос здатний виконувати прибирання житла самостійно, при цьому немає потреби у присутності в будинку господарів. 

  2. Функція розпізнавання перешкод при заплутуванні пристрою в різних предметах, таких як проводи, одяг, штори. При таких ситуаціях пилосос здійснює зупинку, звільняється з «полону» предметів і лише потім продовжує прибирання приміщення.

  3. Наявність функцій локального очищення, збирання рідини, а також наявність датчика забруднення допомагають Dyson 360 eye ідентифікувати найбрудніші області в приміщенні та підходити до їх очищення ретельніше.

 

Роботи-пилососи Dyson у Fopi

Ти можеш купити робот-пилосос Dyson в нашому фірмовому магазині Fopi в Одесі за адресою: Ланжеронівська 19. Ми пропонуємо широкий асортимент та привабливі ціни, до того ж можливість придбання у розстрочку. На кожен новий товар гарантія терміном до 1 року. Замовляй надійну та перевірену часом техніку в Fopi! 

Роботи-пилососи Dyson в Одесі, де купити?

Де купити Роботи-пилососи Dyson в Одесі ?

Купити Роботи-пилососи Dyson в Одесі, ти можеш в нашому одеському магазині Fopi на Ланжеронівській 19. При оформленні замовлення на сайті, просто вкажи: самовивіз із магазину в Одесі. Протягом дня ти можеш забрати своє замовлення з нашого магазину.

 

Роботи-пилососи Dyson в Одесі в розстрочку?

Роботи-пилососи Dyson в Одесі в кредит і розстрочку - це зручний варіант розділити на кілька частин вартість нового пристрою. Для оформлення розстрочки в Fopi, виконай кілька простих кроків:

Оплата частинами від MonoBank 

Оплата частинами від MonoBank

🤑 Перевір ліміт на розстрочку в додатку Mono;

📱 Обери товар, який хочеш купити;

🍰 Обери кількість частин, на яку хочеш розділити платіж; 

🛍 Підтверди купівлю частинами в додатку;

🥳 Отримай товар, в магазині Фопі в Одесі за адресою вул. Ланжеронівська, 19.

Оплата частинами від ПриватБанк 

Оплата частинами від ПриватБанк

🤑 Перевір ліміт на розстрочку в додатку Приват24;

👨‍💻 Обери товар, який бажаєш купити;

🍰 Обери кількість частин, на яку хочеш розділити платіж;

✍️ Підтверди купівлю товару в оплату частинами;

🥳 Отримати ґаджет у магазині Fopi в Одесі за адресою вул. Ланжеронівська, 19. 

Який товар з категорії Роботи-пилососи Dyson в Одесі найдешевший
Робот-пилосос Dyson 360 Heurist Robot Vacuum Nickel Blue Робот-пилосос Dyson 360 Heurist Robot Vacuum Nickel Blue 26 199 грн
Який товар з категорії Роботи-пилососи Dyson в Одесі найдорожчий
Робот-пилосос Dyson 360 Heurist Robot Vacuum Nickel Blue Робот-пилосос Dyson 360 Heurist Robot Vacuum Nickel Blue 26 199 грн
Який товар з категорії Роботи-пилососи Dyson в Одесі найпопулярніший
Робот-пилосос Dyson 360 Heurist Robot Vacuum Nickel Blue Робот-пилосос Dyson 360 Heurist Robot Vacuum Nickel Blue 26 199 грн
Який товар з категорії Роботи-пилососи Dyson в Одесі з найкращими відгуками
Робот-пилосос Dyson 360 Heurist Robot Vacuum Nickel Blue Робот-пилосос Dyson 360 Heurist Robot Vacuum Nickel Blue 26 199 грн

Яка ціна на Роботи-пилососи Dyson в Одесі

Актуальні ціни на Роботи-пилососи Dyson в Одесі на 02.10.2023 від 26 199 грн
Роботи-пилососи Dyson в Одесі Ціна
Робот-пилосос Dyson 360 Heurist Robot Vacuum Nickel Blue Робот-пилосос Dyson 360 Heurist Robot Vacuum Nickel Blue 26 199 грн

Запитання та відповіді

🏎Який двигун встановлено в пилососі?
🦾Які додаткові функції має робот-пилосос?
🌈У яких кольорах буває робот-пилосос Dyson 360?
📦Що входить до комплекту Dyson 360 Eye?
🌍Де виробляють Дайсон?
💰Скільки коштує робот-пилосос Дайсон в Україні?
💎Де купити оригінальну техніку Dyson?
🤑 Скільки коштує товар з категорії Роботи-пилососи Dyson, яка ціна на Роботи-пилососи Dyson в Одесі?
😎 Які найпопулярніші товари в категорії Роботи-пилососи Dyson в Одесі у 2023?

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842