Ознайомся з очищувачами повітря Dyson 

За функціональністю Dyson пропонує ряд передових очищувачів. Завдяки герметичній фільтрації на 360°, видаляють гази та запахи та вловлюють 99,97 % алергенів та забруднюючих речовин розміром 0,3 мікрона. 

Купити очищувач повітря Dyson в Україні

 

Ось які переваги ти можеш помітити вже через місяць використання: 

  1. Повітря у квартирі стане більш очищенним від шкідливих домішок. Це зробить його кориснішим для здоров'я твого та твоєї сім'ї. Особливо, якщо ти проживаєш у загазованому місті, це допоможе тобі відчувати себе краще.

  2. Видаляться з повітря алергени, пил та тютюновий дим. Значно полегшить життя алергікам у період загострення захворювання. Амброзії, котячої шерсті, тощо.

  3. Видаляться бактерії, віруси, що дозволить під час епідемій протистояти поширенню інфекції, перешкоджати збільшенню кількості хворих членів сім'ї.

  4. Очищення із озонуванням допоможе знезаражувати повітря, створюється відчуття свіжості, як після грози.

  5. Зволожувачі в приміщеннях зі зниженою вологістю вирішили цю проблему, вони допоможуть уникнути різного роду нездужань, подразнення очей, слизової верхніх дихальних шляхів, зниження захисних функцій шкірних покривів та всього організму загалом.

 

Очищувачі повітря Dyson

 

Ми пропонуємо до твоєї уваги такі очищувачі повітря від Дайсон: 

 

Чому слід обрати очищувач Дайсон?

Регульована швидкість повітряного потоку.

Вентилятори Dyson purifying tower fans дають можливість обирати різні швидкості повітряного потоку. Або ти можеш налаштувати їх на очищення без охолодження.

Автоматично відчуває і реагує.

Використовуючи унікальний алгоритм, вентилятори очищення Dyson обробляють дані, що надходять від датчиків, для постійного контролю повітря. В автоматичному режимі потужність регулюється автоматично залежно від якості повітря.

Dyson purifying tower fans вловлюють 99,97% забруднюючих речовин розміром від 0,3 мікрона.

 Герметичний фільтр HEPA вловлює алергени і віруси, а активоване вугілля видаляє гази й запахи. Пристрої з технологією Dyson Cryptomic також безперервно руйнують формальдегід.

Очищувачі повітря Dyson у Вінниці, де купити?

Купити iPhone в Вінниці

 

Купити Очищувачі повітря Dyson у Вінниці, можна в нашому інтернет-магазині Fopi. Просто вибери Вінниця на етапі оформлення замовлення. Після цього з тобою зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і твоя купівля буде відправлена у зазначене місце. Зазвичай забрати замовлення на Новій пошті можна вже наступного дня.

Як придбати в розстрочку у Вінниці?

Очищувачі повітря Dyson у Вінниці в кредит і розстрочку - це зручний варіант розділити на кілька частин вартість нового пристрою. Для оформлення розстрочки в Fopi , виконай кілька простих кроків:

Оплата частинами від MonoBank Оплата частинами від MonoBank

🤑 Перевірити свій ліміт на розстрочку в додатку Mono;

📱 Обрати товар, який хочеш купити;

🍰 Обрати кількість частин, на яку хочеш розділити платіж; 

🛍 Підтвердити купівлю частинами в додатку;

🥳 Отримати свою купівлю, в зручному для тебе місці у Вінниці.

Розстрочка від Альфа-Банк Розстрочка від Альфа-Банк

📞 Зв'язатись з нами за телефоном гарячої лінії;

👨‍💻 Наш спеціаліст допоможе підібрати найкращі умови і оформити заявку на розстрочку;

✍️ Підписати документи через BankID або підійди у відділення банку;

🦸‍♂️ Дочекатись свій гаджет у зручному для тебе відділенні Нової пошти;

🥳 Насолоджуватися від користування твоїм новеньким пристроєм

Запитання та відповіді

Модель Dyson PH01 (PH02/PH04) має функцію зволоження. На дисплеї відображається рівень вологості в приміщенні на поточний час. За цим датчиком можна відстежувати зміну вологості.

Для великих приміщень віддавай перевагу на користь пристроїв з більш високою потужністю очищення. Якщо ти хочеш бачити зміни в якості повітря, придивись до моделей з дисплеєм. Іноді потрібно не лише охолодити, а й зігріти повітря у приміщенні? Тоді сміливо вибирай пристрої із обігрівом.

Кліматична техніка Dyson не має обмежень щодо розміру приміщення, у якому використовуються. Площа приміщення вплине лише на швидкість нагрівання повітря, чищення або зволоження.

Рекомендована частота заміни при безперервному використанні очисника протягом 24 годин – 1 раз на 6 місяців; при безперервному використанні очищувача протягом 12 годин на добу – 1 раз на 12 місяців.

Модель Dyson Pure Hot + Cool HP05 оснащена НЕРА-фільтром із боросилікатного скловолокна і всі мікрочастинки проходять через нього. Рекомендована частота заміни фільтра при безперервному використанні очищувача протягом 24 годин – 1 раз на 6 місяців; при безперервному використанні очищувача протягом 12 годин на добу – 1 раз на 12 місяців.

Максимальна споживана потужність пристрою становить 2200 Вт (в режимі тепловентилятора).

Так, цей пристрій допоможе позбавитися запахів, але ми не рекомендуємо використовувати його як витяжку на кухню.

Від потужності очищувача залежить площа приміщення, яку він здатний обслуговувати. Чим вища потужність очищувача, тим більша площа, якою він може підтримувати чистим. Основна відмінність очищувачів повітря Dyson – рівень потужності очищення повітря. У моделях TP08/TP05 рівень очищення повітря вищий у порівнянні з моделями HP00/HP05.

Деякі моделі очищувачів повітря Dyson оснащені додатковими функціями як охолодження та обігрів: режим обігріву використовується в холодну пору року та режим вентилятора використовується в теплу пору року. У моделях TP08/TP05 є лише функція – охолодження, тоді як моделі HP00/HP05 оснащені функцією обігріву до 37 °C. Функція обігріву більш затребувана для прохолодних місцевостей, особливо ця функція рятує мешканців нашої країни при пізній подачі або ранньому відключенні центрального опалення.

Дисплей, який відображає всі зміни, що відбуваються в процесі очищення, є у всіх моделях крім НР00.

Функція обертання корпусу також є у всіх моделях крім НР00. Очисник повітря Dyson Pure Hot + Cool™ HP00 повертається навколо осі на 70 (градусів) в кожну сторону. Що дає обертання корпусу? Пристрій більш маневрений, ви можете керувати потоком повітря, що вентилюється, направляючи його в потрібну вам сторону.

Dyson Pure Cool Me™ BP01 цей пристрій є персональним очищувачем і частіше використовується як настільний пристрій для очищення повітря.

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842