Купити уживаний Айфон 11 в Україні в магазине Fopi

Купити уживаний (Б/У) Айфон 11 - це хороша альтернатива замість покупки нового пристрою. Такі телефони коштують значно нижче, за працездатністю не поступаються новим, а незначні сліди використання майже непомітні. У нашому магазині Fopi представлена ​​велика кількість уживаних iPhone 11, які можна придбати з гарантією. Всі телефони проходять перевірку на коректність роботи модулів та унеможливлюють покупку неякісного пристрою.уживаний iPhone 11 в Україні

Гарантія на вживаний Айфон 11

Купити Айфон 11 як новий в Україні з гарантією можливо! Зробити це можна у нашому магазині Fopi. Кожен пристрій має гарантію 3 місяці. Також, Ти можеш купити додаткову гарантію до 12 місяців. Для того, щоб унеможливити проблемні пристрої, всім телефонам проводять професійну діагностику по 24 пунктах. У випадку, якщо телефон не проходить перевірку хоча б по 1 пункту, він не надходить у продаж.

 

Чому варто купувати уживаний Айфон 11? Переваги покупки.

Багато наших клієнтів запитують, що краще вибрати новий або БУ Айфон 11? Розглянемо переваги купівлі бу пристрою. Ціна на Айфон 11 БУ значно нижча, ніж на новий і іноді різниця становить 3000-5000 грн, тому такий варіант може добре заощадити твої кошти. 

iPhone 11 бу в Україні

Де купити уживаний (Б/У) Айфон 11 в Україні?

Купити Уживані iPhone 11 в Україні, ти можеш в нашому інтернет-магазині Fopi. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті із зазначенням міста в якому хочеш забрати замовлення. Після замовлення з тобою зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей. Після твого підтвердження Уживані iPhone 11 буде відправлений у зазначене місто. Зазвичай забрати замовлення на Новій пошті можна вже наступного дня. Якщо ти хочеш заздалегідь, побачити фото пристрою, наші менеджери можуть надіслати їх тобі у зручний месенджер. Купуючи вживаний Айфон 11 в Україні, ти отримуєш:

  • Перевірений, як новий iPhone 11 за 24 пунктами;
  • Гарантію 3 місяці;
  • Кешбек 1% від суми покупки
  • Можливість оплати у кредит чи розстрочку;
  • Обмін старого пристрою за програмою Trade-in

Часті питання про уживаний (Б/У) iPhone 11 БУ в Україні

Уживані iPhone 11 в магазині Fopi в Україні завжди в найкращому стані. Оскільки це вживаний (Б/У) пристрій, на ньому мужуть бути не значні подряпини. Якщо вживаний айфон має сколи або візуальні дефекти, наш менеджер відправить фото, та ціна на такі пристрої дешевша ніж звичайно.

Магазині Fopi в Україні завжди дає гарантію на Уживані iPhone 11 з можливістю продовжити її до 12 місяців за спеціальною ціною.

Купити уживаний (Б/У) iPhone 11 в Україні можна в інтернет магазині fopi.ua.

Ознайомитись з цінами на вживаний (Б/У) iPhone 11 в Україні ти можеш перейшовши за посиланням 👉 тут 👈

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842