iPhone 14 Plus у Вінниці

Більший розмір дисплею 6,7 дюймів, оснащений новою системою подвійної камери, системою виявлення аварій, першою в галузі службою безпеки для смартфонів із функцією екстреного виклику через супутник і найкращим часом автономної роботи iPhone.

iPhone 14 Plus у Вінниці

Apple представила iPhone 14 Plus розміром 6,7 дюймів у витонченому дизайні з вражаючими оновленнями камери та революційними новими можливостями безпеки. iPhone 14 Plus знімає приголомшливі фотографії та відео за допомогою потужної системи камер, яка включає основну камеру TrueDepth, ультраширококутову камеру для унікальних перспектив і Photonic Engine — покращений конвеєр зображення. Нова модель має чип A15 Bionic із 5-ядерним графічним процесором, який забезпечує неймовірну продуктивність і ефективність для вимогливих робочих навантажень. iPhone 14 Plus отримав критично важливі функції безпеки, такі як виявлення збоїв і екстрених ситуацій. З’явився виклик екстреної служби через супутник, перший у галузі. Завдяки дивовижному ресурсу батареї, найкращим функціям довговічності та надшвидкісній мережі 5G ця лінійка iPhone є більш досконалою, ніж будь-коли раніше. iPhone 14 Plus буде доступний в кольорах Midnight, Blue, StarLight, Purple і RED. Попередні замовлення у США починаються з п’ятниці, 9 вересня, а купити iPhone 14 можна буде з п’ятниці, 7 жовтня.

«Наші клієнти щодня покладаються на свій iPhone, а iPhone 14 Plus представляють новаторські технології та важливі оновлення безпеки. Завдяки новому, більшому 6,7-дюймовому дисплею на iPhone 14 Plus, користувачі можуть насолоджуватися більшим вмістом контенту на екрані під час перегляду веб-сторінок і навіть бачити більше тексту», – сказав Грег Джосвіак, старший віце-президент Apple із світового маркетингу. «Смартфон має нову потужну основну камеру з величезним ривком у роботі в умовах слабкого освітлення, також розширені можливості підключення за допомогою 5G та eSIM, і неймовірну продуктивність A15 Bionic, яка допомагає забезпечити ще кращий час автономної роботи. Все це, тісно інтегроване з iOS 16, робить iPhone більш важливим, ніж будь-коли».всі кольори iphone 14 plus

Красивий і надійний дизайн із неймовірним часом автономної роботи

iPhone 14 Plus у Вінниці доступний в новому приголомшливому розмірі 6,7 дюймів, має міцний і елегантний корпус з алюмінію аерокосмічного класу в п’яти чудових варіантах кольору. Більший дисплей iPhone 14 Plus чудово підходить для потокового перегляду фільмів та гри в ігри, також iPhone 14 Plus може похвалитися найкращим часом автономної роботи серед iPhone. Нова модель має оновлену внутрішню компоновку для кращої теплової ефективності, чудовий дисплей Super Retina XDR з OLED технологією, яка підтримує 1200 ніт пікової яскравості HDR, коефіцієнт контрастності 2 000 000:1 і Dolby Vision.

Айфон 14 Плюс оснащений міцною панеллю Ceramic Shield — ексклюзивною для iPhone і міцнішою, ніж будь-яке інше скло для смартфонів — воно захищає смартфон від бризків та випадково розлитої рідини, а також від нещасних випадків завдяки покращеному захисту від води та пилу.

iPhone 14 plus purple у Вінниці

Потужне оновлення камери Photonic Engine

Айфон 14 Plus представляє новий стандарт фото- та відеозйомки з новою основною камерою на 12 МП із більшим датчиком і більшими пікселями, новою фронтальною камерою TrueDepth, ультраширококутною камерою для зйомки більшої кількості сцен і технологія Photonic Engine, яка дозволила світу зробити гігантський стрибок у роботі в умовах слабкого освітлення.

камера у iPhone 14 plus

Завдяки глибокій інтеграції апаратного та програмного забезпечення Photonic Engine покращує якість фотографій за умов середнього та слабкого освітлення на всіх камерах: до 2x разів на Ultra Wide камері, 2x разів на камері TrueDepth і вражаючих 2,5x разів на новій головній камері. Photonic Engine забезпечує вражаюче підвищення якості, застосовуючи обчислювальні переваги Deep Fusion на ранніх етапах процесу створення зображень, щоб забезпечити надзвичайну деталізацію, зберегти тонкі текстури, забезпечити кращі кольори та зберегти більше деталей на фотографії.

камера а айфон 14 плюс

Оновлення та функції системи подвійної камери включають:

  • Нова основна камера зі збільшеною діафрагмою ƒ/1,5 і пікселями 1,9 мкм, що дозволяє покращувати фото та відео в усіх варіантах освітлення для кращої деталізації та заморожування руху, меншого шуму, швидшого часу експозиції та оптичної стабілізації зображення зі зміщенням датчика.

  • Нова передня камера TrueDepth з діафрагмою ƒ/1,9 забезпечує краще опрацювання фотографій і відео в умовах слабкого освітлення. Вперше використовуючи новий автофокус, модуль може ще швидше фокусуватися за умовами слабкого освітлення та робити групові знімки з великої відстані.

  • Новий режим Action створений для неймовірно плавного відео, який адаптується до значних тремтінь, рухів і вібрацій, навіть якщо відео записується в середині дії, а не з самого початку.

  • Ультраширококутна камера забезпечує унікальні для розширені знімки і автоматично покращує фотографії в умовах слабкого освітлення за допомогою Photonic Engine.

  • Покращений спалах True Tone на 10 відсотків яскравіший і рівномірно розподіляється для більш стабільного освітлення.

  • Кінематографічний режим доступний у 4K зі швидкістю 30 кадрів/с і 4K зі швидкістю 24 кадри/с.

  • Технологія End-to-end Dolby Vision HDR, доступна лише на iPhone.

Розпізнавання аварій і екстрений виклик SOS через супутник

Вся лінійка iPhone 14 пропонує новаторські можливості безпеки, які можуть надати екстрену допомогу, коли це найважливіше. Завдяки новому двоядерному акселерометру, здатному виявляти вимірювання сили перевантаження до 256Gs, і новому гіроскопу з високим динамічним діапазоном, Crash Detection на iPhone тепер може виявляти серйозну автомобільну аварію та автоматично викликати екстрені служби, коли користувач непритомний або не в змозі досягти свого iPhone. Ці можливості базуються на наявних компонентах, таких як барометр, який тепер може виявляти зміни тиску в салоні, GPS для додаткового введення даних про зміни швидкості та мікрофон, який може розпізнавати гучні звуки, характерні для серйозних автомобільних аварій. Удосконалені алгоритми руху, розроблені компанією Apple, навчені більш ніж мільйону годин реального водіння та даних про аварії, забезпечують ще кращу точність. У поєднанні з Apple Watch функція виявлення збоїв успішно використовує унікальні переваги обох пристроїв для ефективного надання допомоги користувачам. Коли виявлено серйозний збій, інтерфейс виклику екстрених служб з’явиться на Apple Watch, оскільки він, швидше за все, знаходиться ближче до користувача, у той час сам виклик здійснюється через iPhone, якщо він знаходиться в зоні дії для найкращого з’єднання. На жаль функція виклику екстрених служб не працюватиме в Україні.Розпізнавання аварій в iphone 14 plusУ модельному ряду iPhone 14 також представлена ​​функція екстреного виклику через супутник, яка поєднує спеціальні компоненти, глибоко інтегровані з програмним забезпеченням, що дозволяє антенам підключатися безпосередньо до супутника, що дозволяє обмінюватися повідомленнями з екстреними службами за межами покриття стільникового зв’язку або Wi-Fi. Супутники є рухомими цілями з низькою пропускною спроможністю, тому зв’язок може встановлюватись кілька хвилин. Оскільки кожна секунда на рахунку, за допомогою служби екстреного виклику через супутник iPhone спочатку завантажує кілька важливих запитань, щоб оцінити ситуацію користувача, і показує йому, куди направити свій телефон, щоб підключитися до супутника. Початкова анкета та наступні повідомлення потім передаються до центрів, де працюють спеціалісти, навчені Apple, які можуть звернутися за допомогою від імені користувача. Ця революційна технологія також дозволяє користувачам вручну ділитися своїм місцезнаходженням через супутник за допомогою Find My, коли немає стільникового або Wi-Fi з’єднання, забезпечуючи відчуття безпеки під час походів або кемпінгу поза сіткою. Екстрений виклик SOS через супутник стане доступним для користувачів у США та Канаді в листопаді, послуга буде безкоштовною протягом двох років.

супутниковий зв'язок у iPhone 14 Plus

A15 Bionic: потужний 5-ядерний процесор

A15 Bionic забезпечує неймовірну продуктивність iPhone 14 Plus. 5-ядерний графічний процесор, як і раніше швидший за всіх конкурентів за будь-яку ціну, забезпечує ще плавнішу графіку для відеододатків і високопродуктивних ігор, а також підтримує такі неймовірні функції камери, як Photonic Engine і режим Cinematic, забезпечуючи при цьому вражаючий час автономної роботи та захист конфіденційності. Має надійну систему безпеки Secure Enclave. 6-ядерний ЦП плавно та ефективно справляється із складними завданнями, а 16-ядерний Neural Engine здатний виконувати 15,8 трильйона операцій за секунду, що забезпечує найшвидші обчислення машинного навчання для функцій iOS 16 і сторонніх програм.

Потужні можливості підключення

iPhone пропонує користувачам надшвидке завантаження та вивантаження, кращу потокову передачу та підключення в реальному часі за допомогою 5G, щоб ти міг залишатися на зв’язку, ділитися контентом і насолоджуватися ним будь-де. Купивши iPhone 14 Plus у Вінниці у Fopi, твій смартфон матиме підтримку 5G у більше ніж 250 операторів-партнерів у понад 70 країнах. Пітримка eSIM дозволяє користувачам легко підключатися або швидко переносити свої існуючі плани в цифровий спосіб, є більш безпечною альтернативою фізичній SIM-карті та дозволяє використовувати кілька тарифних планів стільникового зв’язку на одному пристрої.

Представляємо iOS 16

iPhone 14 Plus у Вінниці оснащений iOS 16, яка пропонує оновлений екран блокування разом із новими функціями зв’язку, обміну та інтелектуальними функціями, які разом змінюють спосіб роботи користувачів iPhone. Екран блокування став більш особистим, красивим і корисним, ніж будь-коли, завдяки багатошаровому ефекту, який майстерно встановлює об’єкти фотографій перед часом, і нещодавно розробленим віджетам, які пропонують переглянути важливу інформацію в один погляд. Для натхнення на екрані блокування галерея шпалер показує ряд варіантів, зокрема колекції Apple, шпалери погоди, щоб переглядати погодні умови в реальному часі, як вони змінюються протягом дня, шпалери астрономії для перегляду Землі, Місяця та Сонячної системи та багато інших. За допомогою Повідомлень тепер користувачі можуть редагувати або відкликати нещодавно надіслані повідомлення та позначати розмови як непрочитані, щоб повернутися до них пізніше. Спільна бібліотека фотографій iCloud спрощує обмін колекцією фотографій із родиною. Live Text став потужнішим завдяки можливості розпізнавати текст у відео та швидко конвертувати валюту, перекладати текст тощо, а Visual Look Up додає нову функцію, яка дозволяє користувачам торкнутися й утримувати предмет зображення, щоб підняти його з екрану та розмістити його в таких програмах, як Повідомлення.

iOS 16 у новому IPhone 14 Plus

iPhone і навколишнє середовище

iPhone 14 Plus розроблений таким чином, щоб мінімізувати свій вплив на навколишнє середовище, включно з лініями антен, у яких використовуються перероблені пластикові пляшки з водою, хімічно перетворені на міцніший та більш ефективний матеріал. У моделях iPhone 14 також використовуються 100-відсотково перероблені рідкоземельні елементи в усіх магнітах, у тому числі в MagSafe, і 100-відсотково перероблений вольфрам у Taptic Engine. Смартфон також містить 100-відсотково перероблене олово для припою кількох друкованих плат і 100-відсотково перероблене золото для покриття кількох друкованих плат і дроту всіх камер. Для упаковки на основі волокна не використовується зовнішня пластикова плівка, що наближає Apple до мети повністю видалити пластик з усієї упаковки до 2025 року.

Сьогодні Apple є вуглецево-нейтральною для глобальних корпоративних операцій, а до 2030 року планує досягти 100-відсоткової вуглецевої нейтральності в усьому виробничому ланцюжку постачання та на всіх життєвих циклах продукту. Це означає, що кожен проданий пристрій Apple, від виробництва компонентів, складання, транспортування, використання клієнтами, зарядки, аж до переробки та відновлення матеріалів, матиме нульовий чистий вплив на клімат.

iPhone 14 Plus у Вінниці, де купити?

Купити iPhone у Вінниці

 

Купити iPhone 14 Plus у Вінниці, ти можеш в нашому інтернет-магазині Fopi. Для цього потрібно оформити замовлення та вибрати місто Вінниця. Після замовлення з тобою зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей. Після твого підтвердження, купівлю буде відправлено. Зазвичай забрати замовлення на Новій пошті можна вже наступного дня.

Як придбати в розстрочку у Вінниці?

iPhone 14 Plus у Вінниці в кредит і розстрочку - це дуже зручний варіант розділити вартість товару на декілька частин. Для оформлення розстрочку в нашому інтернет-магазині Fopi, потрібно виконати кілька простих кроків:

Оплата частинами від MonoBank Оплата частинами від MonoBank

🤑 Перевірити свій ліміт на розстрочку в додатку Mono;

📱 Обрати товар, який хочеш купити;

🍰 Обрати кількість частин, на яку хочеш розділити платіж; 

🛍 Підтвердити купівлю частинами в додатку;

🥳 Отримати свою купівлю, в зручному для тебе місці у Вінниці.

Розстрочка від Альфа-Банк Розстрочка від Альфа-Банк

📞 Зв'язатись з нами за телефоном;

👨‍💻 Наш спеціаліст допоможе підібрати найкращі умови і оформити заявку на розстрочку;

✍️ Підписати документи через BankID або підійди у відділення банку;

🦸‍♂️ Отримати свою купівлю в зручному для тебе відділенні Нової пошти;

🥳 Насолоджуватися від користування твоїм новеньким пристроєм

ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО IPHONE 14 PLUS у Вінниці:

Гарантія на Айфон 14 Plus у магазині Fopi складає 12 місяців з моменту купівлі.

Купити гаджет можна у вінницькому інтернет магазині Fopi

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842