Неймовірні Apple Watch Ultra у Вінниці

Натхненний екстремальними видами діяльності, Apple представили новий революційний дизайн із проривними можливостями.

Apple Watch Ultra у Вінниці

Apple анонсувала Apple Watch Ultra, які пропонують новий сміливий дизайн і широкий набір функцій, створених для досліджень і пригод. Епл Вотч Ультра мають 49-міліметровий титановий корпус і плоске сапфірове скло, що відкриває найбільший і найяскравіший дисплей Apple Watch. Настроювана кнопка дії забезпечує миттєвий доступ до широкого спектру корисних функцій. Apple Watch Ultra мають найкращий час роботи від батареї серед усіх Apple Watch - до 36 годин за нормального використання. Крім того, нове налаштування низького енергоспоживання, ідеальне для багатоденної роботи, може подовжити цей час до 60 годин! 

Циферблат Wayfinder розроблений спеціально для більшого дисплея Епл Вотч Ультра і включає в себе компас, вбудований у циферблат. Apple Watch Ultra також пропонує три нові ремінці — Trail Loop, Alpine Loop і Ocean Band — з унікальними дизайнерськими особливостями, які забезпечують надійну та зручну посадку під час будь-яких пригод. Купити Apple Watch Ultra у Вінниці ти можеш у Fopi.

«Натхненні дослідниками та спортсменами з усього світу, ми створили абсолютно нову категорію Apple Watch, розроблену для нових і екстремальних умов — це найнадійніші та найпродуктивніші Apple Watch», — сказав Джефф Вільямс, головний операційний директор Apple. «Apple Watch Ultra — це універсальний інструмент, який дає змогу користувачам досягати більшого в пригодах, подорожах та дослідженнях».

Нові Епл Вотч Ультра у Fopi

Більший, яскравіший і сильніший

Виготовлені з аерокосмічного титану, Apple Watch Ultra забезпечують ідеальний баланс ваги, міцності та стійкості до корозії. Корпус піднімається, охоплюючи всі краї плоского сапфірового переднього скла, захищаючи дисплей Retina, яскравість якого становить до 2000 ніт — у 2 рази яскравіше, ніж будь-який дисплей Епл Вотч. Нова кнопка Action висококонтрастного помаранчевого кольору легко налаштовується для миттєвого доступу до різноманітних функцій, включаючи тренування, маршрутні точки компаса, зворотний шлях тощо.

Apple Watch Ultra має три вбудованих мікрофона, щоб значно покращити якість звуку під час голосових дзвінків у будь-яких умовах. Адаптивний алгоритм використовує мікрофони для захоплення голосу, одночасно зменшуючи навколишні фонові звуки, що забезпечує дивовижну чіткість. У складних вітряних умовах Apple Watch Ultra використовує розширені алгоритми зменшення шуму вітру, зокрема машинне навчання, для забезпечення чіткого та розбірливого звуку під час дзвінків.

Корпус Apple Watch Ultra

Нові браслети для відпочинку на природі

Ремінець Trail Loop, розроблений спеціально для спортсменів і атлетів, є найтоншим ремінцем Apple Watch на сьогодні. Легка тканина є водночас м’якою та гнучкою, що дає змогу затягнути її до оптимальної посадки, а зручна петлиця призначена для швидкого та легкого регулювання.

Розроблений для дослідників, ремінець Alpine Loop складається з двох інтегрованих шарів, створених за допомогою одного безперервного процесу плетіння, що усуває необхідність зшивання. Верхні петлі, вкраплені високоміцною пряжею, забезпечують можливість регулювання та надійне кріплення титанової застібки G-образного гачка.

Ремінець Ocean Band розроблений спеціально для екстремальних водних видів спорту та рекреаційного дайвінгу з титановою пряжкою та відповідною пружинною петлею. Виготовлений з гнучкого фтореластомеру, він розтягується та використовує трубчасту геометрію для надійної фіксації. Ocean Band також має додатковий подовжений хвіст, який дозволяє користувачам зручно носити Apple Watch Ultra поверх гідрокостюма.

Нові ремнці для Apple Watch

Спорт, витривалість та елітні спортсмени

Apple Watch Ultra — це неймовірний інструмент для спортсменів, або тих, хто прагне вийти за межі своїх можливостей. Вперше в Apple Watch прецизійний двочастотний GPS об’єднує частоти L1, L5 та нові алгоритми позиціонування. Apple Watch Ultra забезпечує найточніший GPS серед усіх Apple Watch на сьогоднішній день, надаючи тобі найточніші дані про відстань, темп і маршрут для тренувань і змагань.

Епл Вотч Ультра працює на базі watchOS 9, яка включає нові розширені показники бігу для вимірювання продуктивності, як-от довжина кроку, час контакту з землею, вертикальні коливання та темп бігу. Нові режими перегляду тренувань, такі як «Сегменти», «Розділи» та «Підйом» можна побачити з одного погляду, завдяки більшому дисплею Apple Watch Ultra — єдиному Apple Watch, який може показувати шість показників одночасно. Ти можеш вивести свої тренування на наступний рівень за допомогою таких функцій, як зони серцевого ритму, користувацькі тренування, Pacer, що з’явиться пізніше цього року, Race Route. Для триатлону, дуатлону або видів діяльності з будь-якою послідовністю плавання, їзди на велосипеді або бігу нова програма Multisport включає автоматичне визначення для легкого перемикання між тренуваннями. Акумулятора Apple Watch Ultra вистачить для більшості користувачів, щоб подолати триатлон на довгій дистанції, який складається з 2,4 миль запливу, 112 миль їзди на велосипеді та повного марафону на 26,2 милі. Кнопка «Дія» може миттєво почати тренування, перейти до наступного інтервалу спеціального тренування або наступного етапу тренування Multisport. Її також можна використовувати для позначення сегментів, доповнюючи нові вимірювання бігу на доріжці, які автоматично дають оцінку темпу та дистанції.

Епл Вотч Ультра у Вінниці

Дослідники

Купивши Епл Вотч Ультра ти точно не загубишся серед лісу або в пустелі. Завдяки більшому, яскравішому дисплею та надійній конструкції Apple Watch Ultra є ідеальним інструментом для шукачів пригод і дослідників у різноманітних середовищах, від буденних до екстремальних. Повністю перероблений додаток Compass у watchOS 9 надає більш детальну інформацію та три різні види. Додаток одночасно показує як аналоговий циферблат компаса, так і цифровий вигляд. Повертаючи Digital Crown, відкривається додатковий вид, який включає широту, довготу, висоту та кут нахилу, а також вид орієнтування, що показує маршрутні точки компаса та зворотний шлях.

Apple Watch Ultra у Вінниці у Fopi

Пункт Compass Waypoints — це швидкий і зручний спосіб позначити місцезнаходження або об’єкт інтересу безпосередньо в програмі. Якщо натиснути кнопку «Дія» або торкнутися піктограми маршрутної точки компаса, точку маршруту можна буде редагувати, торкнувшись піктограми, що з’явиться. Compass Waypoint на циферблаті оновлює в режимі реального часу як напрямок маршрутної точки, так і приблизну відстань до неї.

Функція Backtrack використовує дані GPS, щоб створити шлях, який показує, де ти вже був, що корисно, якщо ти загубився або дезорієнтувався й потребуєш допомоги. Він також може автоматично вмикатися у фоновому режимі, коли немає мережі. Одним натисканням кнопки «Дія» ти можеш швидко скинути маршрутну точку компаса або переглянути зворотний шлях. Сирена з гучністю 86 децибел призначена для надзвичайних ситуацій, коли хтось заблукав або отримав поранення. Унікальний звуковий сигнал складається з двох чітких змінних патернів, які можуть повторюватися протягом кількох годин. Перший натякає на лихо, а другий імітує загальновизнаний шаблон SOS. Для багатоденних подорожей термін служби батареї можна збільшити до 60 годин за допомогою режиму низького енергоспоживання та додаткового налаштування низького енергоспоживання, яке зменшує частоту вимірювань GPS і пульсу.

Apple Watch Ultra

Робоча температура дасть змогу досліджувати найекстремальніші та найвіддаленіші місця, від морозних гір при -20°C до палючої спеки пустелі при +55°C. Apple Watch Ultra сертифіковано до відповідних стандартів MIL-STD-810H, які використовуються для військового обладнання та популярні серед виробників обладнання. Тестування включає низький тиск (висота), високу температуру, низьку температуру, температурний удар, забруднення рідинами, дощ, вологість, занурення, пісок і пил, замерзання/відтавання, лід/замерзаючий дощ, удари, вібрацію тощо. Для оптимізації для вечірніх умов поворот Digital Crown робить інтерфейс червоним для кращої видимості в темряві під час використання циферблату Wayfinder.

Епл Вотч Ультра

Любителі океанських і водних видів спорту

Apple Watch Ultra розроблено для водних видів спорту, включаючи екстремальні види, такі як кайтсерфінг і вейкбординг, а також рекреаційне підводне плавання на глибину 40 метрів за допомогою нової програми Oceanic+. Щоб підтримати ці підводні пригоди, Apple Watch Ultra має сертифікат WR100. Apple Watch Ultra також сертифіковано відповідно до стандарту EN 13319, який є міжнародно визнаним стандартом для аксесуарів для дайвінгу, зокрема глибиномірів, на які покладаються дайвери-рекреатори в усьому світі.

Apple Watch Ultra дайвінг

Використовуючи новий датчик глибини, Епл Вотч Ультра оснащено програмою Depth, розробленою з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача. Програма «Глибина» відображає час, поточну глибину, температуру води, тривалість під водою та досягнуту максимальну глибину. Користувачі можуть запрограмувати кнопку Action для миттєвого запуску програми Depth.

У партнерстві з компанією Huish Outdoors, відомим постачальником інноваційного та надійного обладнання для рекреаційного дайвінгу, новий додаток Oceanic+ перетворює Apple Watch Ultra на потужний комп’ютер для підводного плавання. Програма доступна в App Store, вона використовує алгоритм декомпресії Бюльмана та включає планування занурень, зручні для читання показники занурень, візуальні та тактильні сповіщення, обмеження без декомпресії, швидкість підйому та вказівки щодо безпечної зупинки. Oceanic+ також пропонує персоналізований профіль користувача, звіти про поточні та місцеві умови занурення, а також журнал занурень, яким можна поділитися з родиною та друзями та автоматично синхронізувати з iPhone.Епл Вотч Ультра для дайвінгу

«Ми дуже раді співпрацювати з Apple, щоб поєднати наш всесвітньо відомий досвід у сфері підводного плавання з унікальним Apple Watch Ultra, щоб перетворити той самий повсякденний годинник на інноваційний комп’ютер для підводного плавання», — сказав Майк Хуіш, генеральний директор Huish Outdoors. «Завдяки Oceanic+ користувачі Apple Watch Ultra можуть насолоджуватися новим досвідом під час підводного плавання».

Додаткові можливості

Apple Watch Ultra містить усі функції підключення, активності та здоров’я, які зробили Apple Watch найпродаванішим розумним годинником у світі — від моніторингу серцевого ритму та програм ЕКГ і кисню в крові до кілець активності та уважності, а також додаткові функції здоров’я, безпеки та навігації. 

Епл Вотч Ультра має нові інноваційні можливості вимірювання температури, які дають змогу краще контролювати здоров’я жінок. Унікальна конструкція з двома датчиками зменшує вплив від зовнішнього середовища та самого тіла. Використовуючи нові можливості, користувачі можуть отримувати ретроспективні оцінки овуляції, що може бути корисним для планування сім’ї. Датчик температури також дає змогу покращити прогнозування менструації для користувачів, у яких є менструальний цикл. З iOS 16 і watchOS 9 користувачі Cycle Tracking тепер можуть отримувати сповіщення, якщо їх історія циклу показує можливе відхилення, яке може бути симптомом захворювання.

Використовуючи два нових датчики руху та розширений алгоритм, Apple Watch може виявити серйозну автомобільну аварію за допомогою Crash Detection. Коли Apple Watch виявляє серйозну автомобільну аварію, пристрій перевірить користувача і зателефонує в екстрені служби, якщо той не відреагує після 10-секундного зворотного відліку. Співробітники служби екстреної допомоги отримають інформацію про місцезнаходження пристрою користувача, яка також буде надіслана обраним контактам.

Конфіденційність

Конфіденційність є фундаментальною у проектуванні та розробці всіх функцій Apple. Коли iPhone користувача заблоковано за допомогою пароля, Touch ID або Face ID, усі його дані про здоров’я та фізичну форму в додатку Health (окрім Medical ID) шифруються. Будь-які дані про здоров’я, резервні копії яких створено в iCloud, шифруються як під час передачі, так і на серверах Apple. Під час використання iOS і watchOS із стандартною двофакторною автентифікацією та паролем дані програми Health, синхронізовані з iCloud, шифруються наскрізно, тобто Apple не має ключа для розшифровки даних і тому не може їх прочитати.

Apple Watch Ultra у Вінниці, де купити?

Купити iPhone у Вінниці

 

Купити Apple Watch Ultra у Вінниці, ти можеш в нашому інтернет-магазині Fopi. Для цього потрібно оформити замовлення та вибрати місто Вінниця. Після замовлення з тобою зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей. Після твого підтвердження, купівлю буде відправлено. Зазвичай забрати замовлення на Новій пошті можна вже наступного дня.

 

Як придбати в розстрочку у Вінниці?

Apple Watch Ultra у Вінниці в кредит і розстрочку - це дуже зручний варіант розділити вартість товару на декілька частин. Для оформлення розстрочку в нашому інтернет-магазині Fopi, потрібно виконати кілька простих кроків:

Оплата частинами від MonoBank Оплата частинами від MonoBank

🤑 Перевірити свій ліміт на розстрочку в додатку Mono;

📱 Обрати товар, який хочеш купити;

🍰 Обрати кількість частин, на яку хочеш розділити платіж; 

🛍 Підтвердити купівлю частинами в додатку;

🥳 Отримати свою купівлю, в зручному для тебе місці у Вінниці.

Розстрочка від Альфа-Банк Розстрочка від Альфа-Банк

📞 Зв'язатись з нами за телефоном;

👨‍💻 Наш спеціаліст допоможе підібрати найкращі умови і оформити заявку на розстрочку;

✍️ Підписати документи через BankID або підійди у відділення банку;

🦸‍♂️ Отримати свою купівлю в зручному для тебе відділенні Нової пошти;

🥳 Насолоджуватися від користування твоїм новеньким пристроєм

Популярні питання про Apple Watch Ultra у Вінниці

Смарт-годинник витримує глибину до 100 метрів, що підтверджується наявністю сертифікату WR100.

До 36-ти годин при активному використанні, а в режимі енергозбереження - до 60-ти годин!

Купити Apple Watch Ultra у Вінниці ти можеш у вінницькому інтернет магазині Fopi.

Гарантійний термін діє протягом 12-ти місяців з моменту купівлі.

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842