Випрямлячі Dyson

Такого технологічного та дбайливого випрямляча ти ще не бачила. Гнучкі пластини змінюють форму, збираючи та фіксуючи пасма волосся разом для поліпшеного способу укладання, без перегріву. Вдвічі менше пошкоджень волосся. Поліпшений спосіб укладки. Використовуй з дротом або без. 

Випрямлячі Dyson

У традиційних випрямлячах для волосся зниження нагріву веде не тільки до зменшення пошкоджень, а й до погіршення якості укладки. Гнучкі пластини Dyson дозволяють досягти високої якості укладання при меншому нагріванні. В результаті кількість пошкоджень зменшується на 50%, а укладене волосся стає більш гладким і слухняним.

У чому перевага випрямлячя Дайсон?

Особливості

  • Підходить для всіх типів волосся

Три точні налаштування нагріву — 165°C, 185°C та 210°C — відповідно до типу та довжини твого волосся та бажаного укладання.

  • Час укладання без дроту становить до 30 хвилин 

Теплова ефективність порівняна з ефективністю дротового вирівнювача волосся. Повністю заряджається всього за 70 хвилин.

  • Автоматичне вимикання та замок-блокатор

Відключається через 10 хвилин при відсутності активності для твого спокою. Замок-блокатор, який дозволяє прибрати пристрій у чохол одразу після використання.

  • Використання в поїздках

Універсальна напруга та блокатор для забезпечення безпеки під час польоту дозволять тобі брати вирівнювач в якості ручної поклажі у подорожах літаком.

  • OLED дисплей

Показує рівень заряду акумулятора, температуру та стан заряджання під час використання.

 

Купити випрямляч Dyson в Україні

Випрямляч Dyson у Fopi

Ти можеш купити випрямляч Dyson в інтернет магазині fopi.ua. Ми пропонуємо широкий асортимент та привабливі ціни, до того ж можливість придбання у розстрочку. На кожен новий товар гарантія терміном до 1 року. Замовляй надійну та перевірену часом техніку в Fopi! 

Випрямлячі Dyson в Україні

Купити iPhone в Україні

 

Купити Випрямлячі Dyson, можна в нашому інтернет-магазині Fopi. Просто вкажи місто, в якому хочеш забрати товар на етапі оформлення замовлення. Після цього з тобою зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і твоя купівля буде відправлена у зазначене місто. Зазвичай забрати замовлення на Новій пошті можна вже наступного дня.

Як придбати в розстрочку в Україні?

Випрямлячі Dyson в Україні в кредит і розстрочку - це зручний варіант розділити на кілька частин вартість нового пристрою. Для оформлення розстрочки в Fopi , виконай кілька простих кроків:

Оплата частинами від MonoBank Оплата частинами від MonoBank

🤑 Перевірити свій ліміт на розстрочку в додатку Mono;

📱 Обрати товар, який хочеш купити;

🍰 Обрати кількість частин, на яку хочеш розділити платіж; 

🛍 Підтвердити купівлю частинами в додатку MonoBank;

🥳 Отримати максимум приємних вражень від нового придбання.

Розстрочка від Альфа-Банк Розстрочка від Альфа-Банк

📞 Зв'язатись з нами за безкоштовним телефоном гарячої лінії;;

👨‍💻 Наш спеціаліст допоможе підібрати найкращі умови і оформити заявку на розстрочку;

✍️ Підписати документи через BankID або підійди у відділення банку;

📦 Отримати свою купівлю у відділенні Нової пошти;

🥳 Насолоджуватися від користвання новеньким пристроєм

Запитання та відповіді

Мідні пластини охоплюють пасмо, рівномірно розподіляючи тепло і натяг по всіх її ділянках, не дозволяючи розпадатися. Випрямляч для волосся Dyson Corrale забезпечує ідеальне укладання, значно зменшуючи вплив високих температур та пошкодження волосся.

Наші пластини зі сплаву марганцю з міддю забезпечують гнучкість рівно настільки, наскільки необхідно, щоб зібрати волосся для додаткового контролю, але при цьому забезпечують необхідне для ефективного випрямлення волосся натяг. В результаті ти отримуєш покращений спосіб укладання з меншим нагріванням, що знижує пошкодження волосся вдвічі.

Перевірити справжність товарів Dyson можна шляхом реєстрації серійного номера на офіційному сайті компанії. Серійні номери знаходяться на коробці придбаного Вами пристрою та на самому товарі. Серійні номери мають збігатися.

Dyson — глобальна технологічна компанія з інженерними та випробувальними центрами у Великій Британії, Малайзії, Сінгапурі, на Філіппінах та у Південній Кореї.

Гаджет працює за допомогою повітря, та не високих температур. Виходить, що волосся сушиться і укладається одночасно. Плюс у Dyson стверджують, що можна забути про термозахист: завдяки інтелектуальній системі контролю температури волосся не пошкоджується.

Так. Випрямляч для волосся Dyson Corrale йде в комплекті з термостійким чохлом, щоб можна було відразу ж прибрати його в сумку. Тим не менш, ми рекомендуємо повністю охолодити пристрій, перш ніж помістити його в чохол. Замок-блокатор надійно фіксує пластини, щоб випрямляч можна було прибрати відразу після використання.

  • Випрямляч Dyson Corrale

  • Док-станція

  • Магнітний кабель для зарядки з обертанням на 360°

  • Термостійкий дорожній чохол

Випрямлячі Dyson мають 4 варіанти кольорів: мідь, нікель, фуксія та індіго.

Ціни на випрямлячи Dyson у Fopi від 18 899 грн.

Купити оригінальну техніку Дайсон можна в інтернет магазині fopi.ua.

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842