Інтеграція Ajax Systems та Yale: Розумні замки тепер в Україні

Нові горизонти безпеки: Інтеграція Ajax Systems та Yale на українському ринку

Розумний замок Ajax на дверях з керуванням через смартфон

Привіт, друже! Ми раді поділитися з тобою чудовою новиною. Відтепер інтеграція Ajax Systems та Yale доступна і в Україні! Тепер кожен українець може насолоджуватися повноцінною сервісною підтримкою та надійністю розумних замків від Yale, керованих через додаток Ajax.

 

Що це означає для тебе?

 

Розумні замки Ajax: Комфорт та Безпека

Замок Аякс — це не просто дверний замок, це твій особистий охоронець. Завдяки інтеграції з Yale, ти можеш керувати замком прямо зі свого смартфона через додаток Ajax. Відкривати і закривати двері тепер можна без фізичних ключів, що додає зручності та підвищує безпеку.

 

Нова модель від Yale — Linus® Smart Lock L2

Розумний замок Yale Linus® Smart Lock L2 на дверях

Для ще більшого комфорту, Yale представив нову модель розумного замка Linus® Smart Lock L2. Цей замок вирізняється підвищеною міцністю та працює тихіше і швидше за попередню модель. Він сумісний з більшістю циліндрів, що робить його ідеальним для встановлення на будь-які двері без залишення слідів. Замовити розумний замок Yale Linus® Smart Lock L2 можна тут! 

 

Віртуальні ключі для твоїх друзів та сім’ї

З розумним замком Yale Linus® L2 ти можеш легко ділитися віртуальними ключами з друзями, родиною та довіреними особами. Це означає, що більше не потрібно переживати про втрату фізичних ключів чи їх передачу.

 

Переваги інтеграції замків Yale з Ajax

Інтеграція замків Yale з системою Ajax забезпечує безперебійну та захищену взаємодію між пристроями. Ти можеш не тільки керувати замками, але й отримувати миттєві сповіщення про зміну їх стану. У додатку Ajax доступний детальний журнал подій, що допоможе тобі завжди бути в курсі, хто і коли заходив у твою оселю.

 

Як додати розумний замок Yale у систему Ajax?

Додавання замка Yale у систему Ajax — це просто! Достатньо слідувати інструкціям у додатку, і твій замок буде готовий до використання за лічені хвилини. Встановлення замка не потребує спеціальних навичок і не залишає слідів на дверній конструкції.

 

Чому варто обрати Yale?

Yale — це бренд з історією понад 183 роки. Компанія є частиною ASSA ABLOY Group, світового лідера у сфері контролю доступу. Yale допомагає захищати мільйони будинків і підприємств за допомогою інноваційних механічних і розумних замків, сигналізації та сейфів. Більш детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті компанії.

 

Чому варто обрати Ajax Systems?

 

Ajax Systems — міжнародна технологічна компанія і найбільший у Європі виробник систем безпеки. Сьогодні Ajax захищає понад 2,5 млн користувачів у 187 країнах світу. Продуктовий портфоліо Ajax включає понад 135 бездротових і дротових пристроїв для приміщень і вулиці.

 

Підсумок

Інтеграція Ajax Systems та Yale — це крок до нових стандартів безпеки та комфорту для кожного користувача. Купити розумний замок Yale і скористатися всіма перевагами інтеграції з системою Ajax тепер можна і в Україні. Друже, твій дім заслуговує на найкраще!

 

З повагою,

Твій друг у світі техніки - Fopi.

Додати коментар

Ви повинні заповнити "Ім'я"

Ви повинні заповнити "Коментар"