Baseus Україна

Смартфони, що прийшли на зміну мобільним телефонам, дозволяють своїм власникам не тільки користуватися мобільним зв'язком, а й постійно залишатися онлайн. Для когось це можливість підтримувати ділові контакти, а хтось використовує трафік для прослуховування улюбленої інтернет-радіостанції в машині.

Необхідність захисту

Будучи портативним пристроєм, смартфон схильний до високого ризику пошкодження внаслідок падіння, контакту з різними твердими предметами та інших факторів. І з огляду на те, що вартість навіть найдешевших з них, зазвичай, перевалює за півсотні умовних одиниць, навряд чи його власнику захочеться ризикувати «здоров'ям» улюбленої іграшки. Тим більше, що купівля нового пристрою пов'язана ще й з тривалим пошуком відповідних за функціоналом і стабільністю додатків.

Захистити смартфон від пошкоджень допоможе чохол. Виробні під брендом Baseus, офіційним дистриб'ютором якого в Україні є інтернет-магазин Fopi.ua, товари вирізняються високою якістю та доступною ціною. З таким чохлом можна надійно захистити будь-який смартфон — Samsung, Xiaomi або iPhone.Baseus Україна

Зносостійкість

Мобільні аксесуари Baseus відрізняють довговічність та стійкість до зносу. Регулярно оновлюваний модельний ряд дозволяє наголосити на індивідуальності різних смартфонів — хоч Apple, хоч Xiaomi.

Серед чохлів Baseus в Україні можна вибрати як реалізовані у вигляді накладки, так і "книжку". Вся продукція бренду виготовляється із екологічних матеріалів. При цьому з модними аксесуарами Baseus будь-який власник смартфона виглядатиме стильно.

Забезпечуючи надійний захист, такий чохол ніяк не вплине на комфортність його експлуатації. Навпаки, аксесуари Baseus, що являють собою реалізацію сучасних досягнень у цій галузі, зроблять використання смартфона ще зручнішим. Адже кожен чохол розробляється під певну модель. Таким чином, аксесуари Baseus в Україні мають всю необхідну функціональність, що є у конкретного смартфона.

Baseus Україна

Чохли-книжки

На особливу увагу серед продукції бренду заслуговують чохли-книжки. З таким аксесуаром Baseus, смартфон завжди буде мати не тільки надійний захист, але і зручну підставку. Це не тільки забезпечить зручність читання електронних книг, але й дозволить комфортно переглядати відео. Перевагою чохлів Baseus, виконаних у вигляді книжки, є можливість переглядати частину інформації на екрані пристрою в закритому вигляді. Завдяки цьому можна легко дізнатися поточний час, а також відповісти на вхідний дзвінок.Baseus Україна

Якість матеріалів

Як матеріали для аксесуарів Baseus, зазвичай, використовуються замша та силікон. Чохли ,також, можуть бути виготовлені з поліуретану або штучної шкіри. При цьому, для виробництва продукції Baseus в Україні, відбираються лише високоякісні матеріали. Тому, чохли, що реалізуються під цим брендом, міцні, надійні і довговічні.

Інші аксесуари Baseus

Крім чохлів Baseus, у нашому інтернет-магазині також представлений асортимент інших аксесуарів Baseus, а саме:

Купити аксесуари Baseus в Україні, завжди можна на сайті Fopi.ua. Оскільки, цей інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором бренду, якість товару, що купується тут не викликає сумнівів. При цьому, асортимент, що регулярно оновлюється, дозволяє підібрати стильний аксесуар, що відповідає актуальним тенденціям в моді, практично для будь-якого смартфона.

Часті питання про гаджети та аксесуари Baseus в Україні:

Купити гаджети та аксесуари Baseus можна в інтернет магазині fopi.ua.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», повернення гаджетів та аксесуарів Baseus можливе протягом 14 днів з моменту купівлі, при збереженні товарного вигляду, ярликів та пломб. Деталі ти можеш дізнатися за посиланням 👉 тут

Гарантія на гаджети Baseus в Україні складає 3-12 місяців з моменту купівлі.

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842