Купити вживаний Айфон 11 Про в Одесі у магазині Fopi

Купити вживаний Айфон 11 Pro - це хороша альтернатива замість купівлі нового пристрою. Такі телефони коштують значно нижче, за працездатністю не поступаються новим, а незначні сліди використання практично непомітні. У нашому магазині Fopi представлена велика кількість уживаних iPhone 11 Pro, які можна купити з гарантією. Всі телефони проходять перевірку на коректність роботи модулів та виключають купівлю неякісного пристрою.

Уживаний iPhone 11 Pro {sity_name}

Гарантія на вживаний Айфон 11 Про в Одесі

Купити вживаний Айфон 11 Про в Одесі з гарантією можливо! Зробити це можна у нашому магазині Fopi. Кожен пристрій має гарантію 3 місяці. Також, ти можеш купити додаткову гарантію до 12 місяців. Для того, щоб виключити проблемні пристрої, всім телефонам проводять професійну діагностику по 24 пунктах. У випадку, якщо телефон не проходить перевірку хоча б по 1 пункту, він не надходить у продаж.

Чому варто купувати вживаний Айфон 11 Про? Переваги купівлі.

Багато наших клієнтів запитують, що краще вибрати новий чи вживаний Айфон 11 Pro? Розглянемо переваги купівлі вживаного пристрою. Ціна на вживаний Айфон 11 Про значно нижча ніж на новий,  іноді різниця становить 2000-4000 грн, тому такий варіант може добре заощадити твої кошти. Якщо раніше, новий айфон 11 Про поставлявся з рядом аксесуарів (навушники, кабель, блок), то зараз розпаковуючи його, ти побачиш там тільки зарядний кабель. Наші вживані пристрої комплектуються новим кабелем та мережевим зарядним пристроєм.

Уживаний iPhone 11 Pro в Одесі

Де купити вживаний Айфон 11 Про в Одесі?

{store_value}. Якщо ти хочеш заздалегідь побачити фото пристрою, наші менеджери можуть надіслати їх тобі у зручний месенджер. Купуючи вживаний Айфон 11 Про в Одесі у нас, ти отримаєш:

  • Перевірений уживаний iPhone 11 Pro за 24 пунктами;
  • Гарантію 3 місяці;
  • Кешбек 1% від суми купівлі;
  • Можливість оплати у кредит чи розстрочку;
  • Обмін старого пристрою за програмою Trade-in.

Часті питання про уживаний (Б/У) iPhone 11 Pro в Одесі:

Уживані iPhone 11 Pro в Одесі в магазині Fopi в Одесі завжди в найкращому стані. Оскільки це вживаний (Б/У) пристрій, на ньому мужуть бути незначні подряпини. Якщо вживаний айфон має сколи або візуальні дефекти, наш менеджер відправить фото, зазвичай, ціна на такі пристрої дешевша ніж звичайна.

Магазин Fopi в Одесі завжди дає гарантію на Уживані iPhone 11 Pro в Одесі з можливістю продовжити її до 12 місяців за спеціальною ціною.

Купити Уживані iPhone 11 Pro в Одесі можна в нашому фірмовому магазині Fopi в Одесі за адресою: Ланжеронівська 19.

Ознайомитись з цінами на вживані (Б/У) iPhone 11 Pro в Одесі ти можеш перейшовши за посиланням 👉 тут 👈

Також дивися ціни в нашому телеграм боті за посиланням 👉 тут 👈.

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842