Купити уживані iPhone в Одесі

Хочеш якісний iPhone з гарантією за гарною ціною? В інтернет-магазині fopi.ua ми пропонуємо великий вибір використаної техніки перевіреної часом та нашими дбайливими фахівцями Fopi.

 

Купити уживані iPhone

Чому купити бу Айфон це хороша ідея?

Ділимося секретами, підбираємо якісні пристрої для наших друзів.

Перед виходом у продаж, пристрій ретельно перевіряється на наявність неоригінальних модулів. Чи було змінено щось у телефоні. Батарея, екран або щось ще. Як це відбувається? У пам'ять телефону вшита інформація із серійними номерами модулів, які встановлені в цьому телефоні з заводу. Модем, процесор, акумулятор все це має свій серійний номер. За допомогою спеціальної програми можна побачити відповідність номерів і зрозуміти чи була заміна запчастин раніше та наскільки гаджет зносився.

 

Яка гарантія?

Купуючи вживану, або як часто кажуть б\у техніку, в нашому магазині, ти завжди знатимеш справжню історію свого iPhone. А також отримаєш гарантію 3 місяці з можливістю розширення до 12 місяців.

 

Наскільки надійні пристрої?

Багато хто впевнений, що під пристроєм, що був у використанні, мається на увазі подряпаний, побитий життям гаджет. Однак, це не так. Подивися вживані IPHONE і ти побачиш, що багато смартфонів в ідеальному стані.

Це пояснюється тим, що нові пристрої коштують дорого, і власники відразу надягають на них чохли і наклеюють захисне скло. Ти й сам можеш помітити, що багато людей ставляться до телефонів надбережно. Щоразу, коли до нас приносять на продаж смартфон, ми помічаємо ідеальний зовнішній вигляд.

А також статистично, техніка Apple працює від 5 до 10 років без перебоїв. Що показує її як надійну, статусну та просто зручну у щоденному використанні техніку.

Купити уживаний iPhone в Україні

На що звернути увагу при покупці б\в iPhone?

  • Зовнішні дефекти

  • Ємність акумулятора

  • Дисплей, чи не встановлена копія

  • Звук

  • Камера

  • Сигнал зв'язку

  • Серійні номери та IMEI

  • Працездатність WI-FI

  • GPS

 

Особлива увага приділяється акумулятору. Важливо розуміти, що це витратний матеріал. Батарея в будь-якому гаджеті це як мастило  в машині. Телефон з ємністю 80-95% – це нормально. За ємності 88-95% ти практично не помітиш різницю з новим гаджетом. Це пристрій, яким користувалися від 8 до 15 місяців. Все, що нижче 88 — має ціну нижче і в ближчий час буде потребувати заміни, але ми рекомендуємо не поспішати міняти аккумулятор. Роби це тоді, коли ви суттєво відчуєш, що айфон став тримати заряд менше. Дуже часто буває таке, що батарея з залишковою ємністю 80% справно працює, тримає весь день і задовольняє потреби користувача. Тому, значення в статистиці зносу батарейки це лише відносний показник. Не поспішай змінювати акумулятор якщо це не створює дискомфорту при роботі впродовж дня. 

Однак, що робити якщо ти хочеш купити бу Айфон з акумулятором 100%? Скажемо одразу, що це рідкість. Передбачається, що це гаджет, яким користувалися 1-3 місяці або це пристрій із заміненим акумулятором.

На що звернути увагу при покупці б\в iPhone?

Де ми беремо б\у пристрої?

1. Купуємо у наших клієнтів за програмою трейд ін.

80% товару приходить до нас від наших клієнтів. Наприклад, клієнти, які раніше купували у нас телефони, користувалися, а згодом вирішили оновити пристрій.

 

2. Приймаємо техніку під реалізацію

Клієнт може делегувати продаж своєї техніки епл. Ми її перевіряємо, фотографуємо, рекламуємо, виставляємо на продаж. Як тільки гаджет продається ми сповіщаємо про це клієнта.

 

3. І нарешті з-й найменш поширений варіант, це постачальники бу техніки з Європи та Америки. Це також перевірені пристрої з гарантією і чудовим станом. 

 

Купити бажаний iPhone простіше, ніж здається

Користуйся бажаним iPhone вже сьогодні – плати потім. Оформлюй кредит чи розстрочку на вживані iPhone до 24 місяців. 

Ми ж допоможемо підібрати пристрій під твої задачі. Доставимо до будь-якого міста по Україні. Та дамо гарантію від 3-х місяців. Fopi – твій друг у світі техніки.

Або скористайся послугою Trade-in, якщо у тебе вже є Айфон, ти можеш просто його замінити на більш нову модель з невеликою доплатою. Більш детально про послугу дізнавайся у наших консультантів за номером  0 800 330 842

магазин fopi.ua

Часті питання про вживані iPhone в Одесі:

Найпопулярнніші серед пристроїв, що вже були в експлуатації, наступні моделі iPhone:

Вживані iPhone у магазині Fopi мають стан нового телефону або з незначними слідами використання.

Гарантія на вживані iPhone у магазині Fopi становить 3 місяці з моменту купівлі.

Вибрати серед великої кількості моделей та придбати гаджет можна в нашому фірмовому магазині Fopi в Одесі за адресою: Ланжеронівська 19.

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842