Стильні та сучасні Apple AirPods

На сьогоднішній день навушники потрібні майже всім, оскільки вони вже давно перестали бути аксесуаром для меломанів. Навушниками можна користуватись для телефонних дзвінків, перегляду відео або кіно, проведення часу за мобільними іграми, тощо. Завдяки новітнім розробкам Apple суспільство може користуватись бездротовими навушниками AirPods, які відрізняються надійністю, зручністю та тривалістю роботи. 

Купити навушники AirPods можна в нашому магазині Fopi в нашому фірмовому магазині Fopi в Одесі за адресою: Ланжеронівська 19. Якщо тобі потрібна допомога з вибором версії, рекомендуємо ознайомитись з цією статтею. 

Порівняння звичайної та Pro версії навушників

Бездротові навушники AirPods Pro зараз мають найкращі характеристики. AirPods 3 та Pro все ж мають дещо спільного:

  • функція просторового аудіо з динамічним відстежуванням рухів голови;

  • захист від вологи;

  • чип Н1;

  • автоматичне перемикання;

  • мають внутрішній мікрофон та подвійні спрямовані мікрофони;

  • у обох версій кейс підтримує MagSafe.

Щодо аудіо технологій, спільних рис у версій AirPods також вистачає: обидві версії мають адаптивний еквалайзер, підсилювач з широким динамічним діапазоном та драйвер Apple із широкою амплітудою. Безпровідні навушники AirPods 2 та 3 мають подвійні оптичні датчики, акселерометри розпізнавання руху та голосової активності. Навушники третього покоління мають датчики натискання, на відміну від AirPods 2.

airpods в Одесі

Звичайну версію можна слухати до 30 годин із заряджанням у футлярі, а AirPods Pro до 24 годин, але це і не дивно, дивлячись на такий функціонал. AirPods Pro відрізняється наявністю системи вирівнювання внутрішнього тиску. Також AirPods Pro активно поглинають шум завдяки вакуумним накладкам та мають прозорий режим. 

Airpods Pro в Одесі

Стосовно розмірів та ваги теж є деякі відмінності: звичайна версія має вагу навушників 4,28 г, товщину 19,21 мм та ширину 18,26 мм. Про версія має більшу вагу - 5,4 г, а ще товща та ширша - 24 мм та 21,8 мм. Якщо взяти до уваги все вищесказане, ти можеш бути впевненим, що купити АірПодс — означає отримати потужні, стильні та зручні бездротові навушники з неймовірним звучанням. 

AirPods Max в Одесі

Окремо можна виділити бездротові навушники AirPods Max. Вони поглинають шум але не мають захисту від вологи. В них вбудовано 9 мікрофонів: 8 поглинають шум (два з них використовуються для розпізнавання голосу), і дев’ятий, додатковий - для розпізнавання голосу. Їх вага 384,8 г, товщина - 84,3 мм, ширина - 168,6 мм а довжина - 187,3 мм. 

Apple AirPods в Одесі, де купити? 

Магазин Apple {city_name}

Купити Apple AirPods в Одесі, ти можеш в нашому магазині Fopi на Ланжеронівській 19. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті із зазначенням: самовивіз із магазину в Одесі і ти зможеш забрати своє замовлення на протязі дня. 
 

Також у нас можна купити чохли на навушники AirPods. Ти можеш отримати гарну знижку на будь-який товар, якщо скористаєшся нашою реферальною програмою. Залишилось тільки проаналізувати інформацію та вирішити, яка версія підходить саме тобі.

Як придбати в розстрочку в Одесі?

Apple AirPods в Одесі в кредит і розстрочку - це дуже зручний варіант розділити вартість товару на декілька частин. Для оформлення розстрочку в нашому фірмовому одескому магазині Fopi за адресою: Ланжеронівська 19, потрібно виконати кілька простих кроків::

Оплата частинами від MonoBank Оплата частинами від MonoBank

🤑 Перевірити свій ліміт на розстрочку в додатку Mono;

📱 Обрати товар, який хочеш купити;

🍰 Обрати кількість частин, на яку хочеш розділити платіж; 

🛍 Підтвердити купівлю частинами в додатку;

🥳 Отримати максимум приємних вражень від нового придбання.

Розстрочка від Альфа-Банк Розстрочка від Альфа-Банк

🏃 Прийти з оригіналами паспорту і коду в наш магазин;

📄 Подати заявку на розстрочку із зазначенням особистих даних;

🗓 Вибрати термін розстрочки та вказати початковий внесок; 

✍️ Підписати документи;

🥳 Отримати максимум приємних вражень від нового придбання. 

Популярні питання за навушники AirPods

Ні, не входить, проте ти отримаєш кабель Lightning.

AirPods 2 можна слухати до 5 годин. AirPods 3 до 6 годин, а Про версію - до 4,5 годин без підзаряджання. AirPods Max - до 20 годин від одного заряджання.

Зовсім легко! Просто відкрий заряджений футляр з навушниками всередині біля свого Айфону та почекай, поки на екрані з’явиться анімаційна заставка налаштування та натисни “З’єднати”. Далі ти побачиш інструкції, тисни “Готово”, після того як все подивишся.

Гарантійний термін діє впродовж 12 місяців.

Навушники AirPods 2 сумісні з усіма моделями айфону починаючи з iPhone 5s. AirPods 3, так само як і Pro, сумісні з усіма, починаючи з iPhone 6s.

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842