Купити вживаний Айфон в Одесі в магазині Fopi

Купити вживаний Айфон є гарною альтернативою замість покупки нового пристрою. Такі телефони коштують значно нижче, за працездатністю не поступаються новим, а незначні сліди використання практично непомітні. У нашому магазині Fopi представлена велика кількість уживаних iPhone, які можна купити з гарантією. Всі телефони проходять перевірку на коректність роботи модулів та виключають покупку неякісного пристрою.

Який уживаний Айфон вибрати в 2021 році?

У 2021 році постає питання: «Який уживаний Айфон вибрати?». Розбираємось в актуальності моделей. У нашому магазині представлені наступні вживані iPhone:

Всі ці моделі повноцінно працюють, мають регулярне оновлення системи і за своїми технічними характеристиками задовольняють потреби користувача.

Уживані iPhone  купити в Одесі

Гарантія на вживані Айфон в Одесі

Купити вживаний Айфон в Одесі з гарантією можливо! Зробити це можна у нашому магазині Fopi. Кожен пристрій має гарантію 3 місяці. Також, ти можеш купити додаткову гарантію на вживаний iPhone  до 12 місяців.

Для того, щоб виключити проблемні пристрої, всім телефонам проводять професійну діагностику по 24 пунктах. У разі, якщо телефон не проходить перевірку хоча б по 1 пункту, такий вживаний Айфон не надходить у продажу.

Чому варто купувати вживаний Айфон? Переваги купівлі.

Багато наших клієнтів запитують, що краще вибрати: новий чи вживаний Айфон? Розглянемо переваги купівлі вживаного пристрою. Ціна на вживаний Айфон значно нижча, ніж на новий, а іноді, різниця становить до 5000-7000 грн, тому такий варіант може добре заощадити твої кошти. Якщо раніше новий айфон поставлявся з рядом аксесуарів (навушники, кабель, блок), то зараз розпаковуючи його, ти побачиш там тільки зарядний кабель. Наші вживані iPhone комплектуються новим кабелем та мережним зарядним пристроєм.

iPhone Xr уживаний в Одесі

Де купити вживаний Айфон в Одесі?

Купити вживаний Айфон в Одесі, ти можеш в нашому магазині. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті із зазначенням: самовивіз із магазину в Одесі. Протягом дня смартфон можна забрати з магазину на Старосінній площі 1А. Якщо ти хочеш, заздалегідь, побачити фото пристрою, наші менеджери можуть надіслати тобі їх у зручний месенджер. Купуючи вживаний айфон в Одесі у нас, ти отримуєш:

  • Перевірений вживаний iPhone по 24 пунктам;
  • Гарантію 3 місяці;
  • Кешбек 1% від суми здійсненоі купівлі;
  • Можливість оплати в кредит чи розстрочку;
  • Обмін старого пристрою по програмі Trade-in

Часті питання про iвживані Phone в Одесі

Вживані iPhone у магазині Fopi мають стан нового телефону або з незначними слідами використання.
Гарантія на вживані iPhone у магазині Fopi становить 3 місяці з моменту купівлі.
Купити вживаний iPhone в Одесі можна в інтернет-магазині fopi.ua, а також в наших офлайн магазинах Одесі та Чорноморську

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842