Купити iPhone 12 Pro Max в Україні - Каталог Fopi

У нашому магазині представлена повна лінійка смартфонів iPhone 12 Pro Max у всіх кольорах та обсягах пам'яті. Новий айфон 12 Про Макс вийшов у 4-х кольорах:

12 Про Макс буває в обсягах пам'яті на 128 Гб, 256 Гб, 512 Гб. Таким чином, кожен зможе вибрати потрібну кількість пам'яті залежно від своїх потреб. Для любителів фото та відео краще зосередиться на виборі між 256 Гб та 512 Гб, а для простих щоденних потреб підійде мінімальний об'єм на 128 Гб.iPhone 12 Pro Max - 4 кольори - Fopi.ua

iPhone 12 Pro Max - нова ера смартфонів

Порівняно з попередніми моделями, смартфон 12-ої серії отримав значний апдейд продуктивності та покращені можливості камери. З кожною новою моделлю iPhone, компанія Apple дивує нас своїми надшвидкими процесорами, в Айфон 12 Про Макс встановлений A14 Bionic з 5-ти нанометровим техпроцесом, це на 40% продуктивніше, ніж процесор в iPhone 11 Pro Max. Основна камера отримала додатковий датчик LiDAR, який дозволить фокусувати в 6 разів швидше при поганому освітленні, а новий ширококутний семилінзовий об'єктив забезпечує чіткість в будь-якій частині знімка. Крім цього, смартфон отримав сумісність із новою бездротовою зарядкою Magsafe.iPhone 12 Pro Max Gold - Fopi.ua

Комплектація iPhone 12 Pro Max

Тут відбулася низка змін. Зі стандартного та звичного комплекту iPhone зникли блок живлення та навушники. Сама коробка стала тоншою і компактнішою. Повна комплектація iPhone 12 Pro Max:

  • Смартфон;
  • Lightning-USB-C кабель;
  • Технічна документація.

iPhone 12 Pro Max Box - Fopi.ua

Де купити iPhone 12 Pro Max в Україні?

Купити iPhone в Україні

 

Купити iPhone 12 Pro Max, ти можеш в нашому інтернет-магазині Fopi. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті із зазначенням міста в якому хочеш забрати замовлення. Після замовлення з тобою зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей. Після твого підтвердження, купівлю буде відправлено у зазначене місто. Зазвичай забрати замовлення на Новій пошті можна вже наступного дня.

Часті питання про iPhone 12 Pro в Україні:

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842