Купити iPhone 12 Pro в Україні - каталог Fopi

iPhone 12 Pro отримав значні візуальні зміни в порівнянні з iPhone 11 Pro: діагональ екрану збільшується з 5.7 дюймів до 6.1 дюймів, заокруглення корпусу зникли і смартфон почав нагадувати старий добрий iPhone 5s, на камері з'явився сканер LiDAR. Також смартфон отримав "внутрішній" апдейт у вигляді нового процесора A14 Bionic. Купити iPhone 12 Pro в Україні можна в 4-ох кольорах: 

Новинка буває в обсягах пам'яті на 128 Гб, 256 Гб, 512 Гб. Таким чином, кожен зможе вибрати потрібну кількість пам'яті, залежно від своїх потреб. Для любителів фото та відео краще зосередиться у виборі між 256 Гб та 512 Гб, а для простих щоденних потреб підійде мінімальний об'єм на 128 Гб.iPhone 12 Pro - 4 кольори - Fopi.ua

Комплектація iPhone 12 Pro

Тут відбулася низка змін. Зі стандартного та звичного комплекту iPhone, зникли блок живлення та навушники. Сама коробка стала тоншою і компактнішою. Зміни пішли у бік використання бездротової зарядки Magsafe, яка презентована одночасно з iPhone 12 Про. Купивши iPhone 12 Pro, в комплекті ти побачиш: 

  • Смартфон;
  • Lightning-USB-C кабель;
  • Технічну документацію.

iPhone 12 Pro Box - Fopi.ua

Де купити iPhone 12 Pro в Україні?

Купити iPhone в Україні

 

Купити iPhone 12 Pro, ти можеш в нашому інтернет-магазині Fopi. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті із зазначенням міста в якому хочеш забрати замовлення. Після замовлення з тобою зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей. Після твого підтвердження, купівлю буде відправлено у зазначене місто. Зазвичай забрати замовлення на Новій пошті можна вже наступного дня.

Купуючи у нас ти отримуєш:

  • Офіційну гарантію на 12 місяців;
  • Можливість оплати у кредит чи розстрочку;
  • Кешбек до 500 грн;
  • Якісний сервіс та обслуговування.

 

Часті питання про iPhone 12 Pro в Україні

Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842