Apple Watch SE купити в Одесі - каталог Fopi.ua

Великий дисплей Retina, на якому поміститься все, що потрібно. Просунуті датчики для відстеження будь-якої фізичної активності. Корисні функції, які допомагають стежити за показниками здоров'я і піклуються про твою безпеку. Apple Watch SE — годинник, з яким ти оціниш кожну секунду. Ми пропонуємо купити Apple Watch SE в Одесі та інших містах України в інтернет-магазині за найвигіднішою ціною!

Apple Watch SE - Fopi.ua

Особливості Apple Watch SE

Будь на новій висоті, довжині, глибині. Набирай обертів. Закривай кільця активності. «Рухливість», «Вправи», «Розминка» — три кільця Активності, які показують, наскільки фізично активним ти був протягом дня. Дружні змагання, персональні поради та нагороди теж чудово мотивують. Розглянемо детально, що вміють Apple Watch SE та які їх особливості.

Водонепроникність. Apple Watch SE витримують занурення на глибину до 50 метрів. Сміливо пірнай у воду — годинник допоможе підрахувати, яку дистанцію і за який час ти проплив і навіть зможуть прокласти маршрут, якщо ти плаваєш у відкритій водоймі.

Новий додаток «Сон» працює в парі з iPhone. Він відстежує показники сну, допомагає скласти режим дня і виконати набір дій, необхідних тобі перед сном. А ти зможеш перевіряти тенденції в зміні показників сну і стежити за своїм прогресом.

Здоров'я. Apple Watch нагадають, що потрібно мити руки не менше 20 секунд. Ти відчуєш легкий дотик, якщо рівень шуму навколо буде занадто високим. І зможеш відслідковувати свій цикл прямо на зап'ясті. Знайди хвилинку, щоб зосередитись і відновити баланс, а програма «Дихання» допоможе. Пам'ятай: твоє самопочуття у твоіх руках.

Підключення до тренажерів. У твоєму розпорядженні десятки готових тренувань: біг, ходьба, йога, велосипед, вправи, спортивні танці. Крім того, Apple Watch SE можна підключати до сумісних моделей тренажерів. Вони вміють багато, щоб ти досягав більшого.

здоров'я в Apple Watch SE

Циферблати на всі випадки життя.

Чим би ти не захоплювався, серфінгом, походами або фотографією, для тебе знайдеться відповідний циферблат. До того ж, тепер їх стало простіше знайти: в App Store, в інтернеті, в блогах і соціальних мережах. І ще, ними можна ділитися, відправивши електронною поштою або текстовим повідомленням.

циферблати в Apple Watch SE

Де купити Apple Watch SE в Одесі? 

Купити Apple Watch SE в Одессі вигідно та з офіційною гарантією 12 місяців, ти можеш в інтернет-магазині Fopi.ua. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті, із зазначенням: самовивіз із магазину в Одесі.. Протягом дня, годинник можна забрати зі Старосінної площі 1А. Оформляючи замовлення у нас, ти отримуєш низку переваг, а саме: 

  • Оригінальні Appe Watch SE;
  • Гарантію 12 місяців;
  • Кешбек 1% від суми покупки;
  • Можливість оплати в кредит або розстрочку;
  • Обмін старого пристрою по програмі Fopi Trade-in.

Часті питання про Apple Watch SE в Одесі

Apple Watch SE випускають у кількох модифікаціях:

  • З підтримкою LTE и без неї;
  • Дисплей: 42 мм і 44 мм
Гарантія на Apple Watch SE в магазині Fopi становить 12 місяців з моменту покупки.
Купити Apple Watch SE в Одесі можна в інтернет-магазині fopi.ua, а таож в наших оффлайн магазинах в Одесі, Чорноморську
 
Залишилися питання? Телефонуйте 0 800 330 842